Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más hosszabb távú kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hosszabb távú kapcsolat is ellaposodik és megszokássá válik egy idő után? 22/N

Figyelt kérdés
Mi 8 hónapja vagyunk együtt, de azt érzem már nem olyan a kapcsolatunk mint régen. Mikor még nem jöttünk össze, csak ismerkedtünk folyamatosan küzdött értem, akár egész éjjel is képes lett volna fennmaradni, hogy beszélgethessen velem. Minden nap írt, lelkes volt és folyton kérdezgetett. Hosszabb ideig dolgozott mint most, de még fáradtan, esőben is képes lett volna velem találkozni. Amióta összejöttünk ez teljesen megváltozott. Ráadásul azzal, hogy kiment külföldre még kevesebbet beszélgetünk facebookon, telefonon pedig csak rövid ideig. Egy 1, 2 vagy több éves kapcsolat is egy idő után ilyenné válik? Szerintetek rosszul gondolom, ha azt mondom, hogy ha valakik elkezdenek járni még jobban kell küzdeni, hogy fennmaradjon az a szerelem, vágy és a láng? Sokan vannak szerintem úgy, hogy amint összejönnek azt hiszik nem kell már tovább küzdeni és ellaposodik az egész kapcsolat. Már nem becézgetik egymást, nem érdeklődnek annyit egymás iránt. Egyszerűen megszokják, hogy ott van a másik, nem kell semmit se tenni a kapcsolatért, mert úgyse fog otthagyni.
2014. okt. 28. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen.Megismert.
2014. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi a párommal több, mint egy éve vagyunk együtt. ugyanúgy bújunk, hülyülünk, csókolózunk, viccelődünk, becézzük egymást, mint az elején. mindennél jobban szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. szóval a válaszom: nem.
2014. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2 év a max, annyi után minden szerelem eltűnik, minden kapcsolat ellaposodik. Ha fiatal vagy keress új szerelmet, ha meg akarsz állapodni és családot akarsz, keress olyan partnert aki mellett szívesen leéled az életed.


Kamu minden ilyen facebookon megosztott üzenet, pl. "csak annak élj, akivel nem tudnád leélni az életed..."


ez egy aktuális érzelmi állapot, de nagyon hamar múlandó

2014. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne hallgass az utolsóra! ő nem találta meg az igaz szerelmet, ezért ilyen negatív.
2014. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kuka a kapcsolat ez esetben. Szerintem minden kapcsolat hullámvölgyek és jó időszakok váltakozása csak az intenzitás tér el sok esetben. A kérdés az, hogy vissza tudjátok hozni a lejtmenetből vagy nem.
2014. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig én ismerek olyan párt akik 5 és fél éve együtt vannak és ugyanúgy becézgetik egymást és úgy látom nem laposodott el a kapcsolatuk...
2014. okt. 28. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan párok akik kifelé nem a valóságot mutatják ők tipikusan azok a fajták akik sose veszekednek. Mindig becézgetik egymást stb.
2014. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy 16 év után sem, hogy ellaposodott volna. Mindig vannak új élethelyzetek, sokszor még most is új oldaláról ismerem meg a feleségemet. Szerintem csak egy felszínes kapcsolat tud igazán ellaposodni.
2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna...
2014. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!