Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozott köztetek gondot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozott köztetek gondot az ahogy a másik a saját egészségéhez ,,állt"?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetekre gondolok mint például mindenki látta hogy fogynia kellene de ő nem tett semmit..

Vagy


Mondjuk diétát kellett tartania de ő nem csinálta

Vagy


Nem akart orvoshoz menni pedig tünetek voltak

Vagy


Ezek csak példák.


ápr. 23. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk az okozott gondot, hogy megsértődött, mert nem akartam ugyan azt enni mint ő (cukorbeteg vagyok). Családja is nehezen viselte, hogy nem ettem a nagymama sütijéből, ami elvileg cukormentesen készült, gyakorlatilag pedig az almáspite teteje tele volt porcukrozva.
ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Én nem vagyok cukorbeteg, de én se eszek ilyeneket. Rosszul vagyok az ilyen cukros sz4roktól, és hányok.

Alkoholt inni se szoktam. Nem is ihatok, két féle szív gyógyszert szedek amikre nem lehet alkoholizálni. Na ezt se képesek felfogni.

ápr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Mivel kövérrel sosem járnék, így ilyen gond nem is volt soha.


Alapvetően mivel én magam is sportos, egészséges, rendszeresen szűrésekre járó nő vagyok, így az ilyen férfiak is szoktak betalálni. Nem kell őket csesztetni, hogy éljenek egészségesen.

ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom ez olyan esetben fordul elő, ha pl 30 év korkülönbség van, és valami éretlen, tapasztalatlan a hisztiző fél.

Különben tudná, hogy nem egyszerű, főleg itt MO-n kezelni bármilyen betegséget is.

Ezért is célszerű hasonló korú partnerrel kezdeni, ő már tisztában van az emberi test gyengéivel.

ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondot nem okoz, csak aggodalmat kelt bennem, ha a férjem elfelejti bevenni a vérnyomás gyógyszerét, vagy ha látom, hogy a harmadik kávéját issza, mert éjjel még dolgozni akar. Aggódok, ha hiába készítek diétás kaját, utána még nyitja a hűtőt, és kiegészíti a vacsorát. Aggódok, mert féltem őt. Próbál persze ő is odafigyelni, de valahogy nem igazán megy neki, pedig régen nagyon sportos volt.
ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 próbáld meg motiválni, hívd el gyakran sétálni, biciklizni, próbálj meg te is olyan ételeket enni, hogy lássa.
ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6. Igen, majd megpróbálom. Kis kerti munkákat szoktunk együtt csinálni, az is jót szokott tenni.
ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6os. Ezt én is szoktam illetve próbáltam nem vezetett eredményre igazán
ápr. 23. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 azért, mert az életmódváltás, sportolás egyéni döntés és akaraterő kérdése, más bszogatására senki nem fog elkezdeni sportolni. Neki kell akarnia. Én ezért szoktam csak sportosokkal járni, nekik nem kell könyörgés meg bszogatás, csinálják maguktól.
ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért okozna gondot? Vagy nem zavar, vagy igen és akkor szakítok.

A mindennapi panaszkodás még semmit se oldott meg.

ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!