Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ok a válásra ?

Figyelt kérdés

Párommal 13 éve vagyunk együtt de , soha nem volt az igazi a szex. Tudom ,tudom akkor miért maradtam vele. Nekem ő volt ez egyetlen az életemben. Én mindig nagyon odaadó voltam szinte mindent bevállaltam és élveztem is hogy adhatok. (Heti 4-5x szexelünk. )Viszont cserébe nem kaptam semmit 13év alatt egyszer sem élveztem el általa ami mostanra már lelkileg nagyon megviselt. Már sokszor mondtam neki hogy mi az ami jólesik mit hogy csináljon , teljesen tabumentesen beszéltem neki mindenről. De változás nem történt soha , mindig megígérte hogy na majd legközelebb jó lesz stb stb. Magamnak nagyon könnyen megtudom csinálni szóval nem gondolnám hogy gond lenne velem. Szerintetek érdemes így folytatni vagy jobb lenne elválni ? Ezen felül sem fényes a kapcsolatunk nincs veszekedés de , igazából semmi nincs értem itt a közös minőségi együtt töltött időt. Ezt is sokszor mondtam már neki hogy változtassunk rajta de hétvégén is a munkát választja sokszor. Nem nagy dolgokat szeretnék csak kettesben elmenni valahova akár csak sétálni egy parkba , városba. Mindketten dolgozunk és van 2 gyermekünk 7 és 11 évesek. Úgy érzem hogy ezért a kapcsolatért csak én harcoltam idáig és próbáltam jó irányba terelni a dolgokat de azt vettem észre hogy a páromat nem igazán érdekli a kapcsolatunk. Mondtam neki a válást de ő nem szeretne válni mert azt mondja hogy szeret engem nagyon és a gyerekek nélkül sem lenne neki jó. Én úgy érzem hogy egyáltalán nem vagyok boldog így. Mi lenne a megoldás erre a helyzetre ?


30N



ápr. 23. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Az pont nem ok a maradásra hogy neki jó így.
ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Ezt választottad, amikor nem csak benne maradtál egy olyan kapcsolatban amiben nem élvezed a szexuális együttléteket, de még hozzà is mentél, és gyerekeket is szültél neki. Rosszul mérted fel , hogy milyen igényeid vannak hosszútávon és most ennek iszod a levét.

Mivel a saját hibád miatt tartasz ott ahol, én a helyedben nem rúgnám fel a családomat emiatt. Intézd el magadnak és ne másokat büntess mert annó meggondolatlan voltál. Ne legyél ennyire önző. Lett volna lehetőséged másik életre, de nem éltél vele. Most viszont felelős vagy 2 másik èletért és az ő családi jólétükért.

Ha fontosak a gyerekeid, és hogy emiatt ne borítsd fel az életüket, akkor Ez a hajó elment...

ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

Sajnos már késő bánat, de egyébként papíron ez nem ok. Bár a lelki része úgy tudom az lehet.


Egy jó ügyvéd segíthet.

ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
3: mi az hogy papíron nem ok? Nem kell indokolni.
ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Ha vele már beszéltél erről, akkor a gyerekkel is beszélj!
ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Anya vagy. Nő vagy.

Melyik vagy most jobban? A gyerekek már nem olyan kicsik, talán ezért került most jobban előtérbe, hogy szeretnéd megélni a nőiességed? Nem az tesz igazán nővé, hogy anya vagy? A gyerekeidnek mi jó? Az apával jó a kapcsolatunk?

Különben értem mire vágysz. Szerintem, ha amúgy a párodnak nincs más nővel dolga, akkor azért csak meg tudjátok ezt beszélni. Ha nem, akkor passz, de nehezen tudok elképzelni egy pasast, hogy ne akarná királynak érezni magát, amiért ő az aki Téged a csúcsra juttatott.

ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Bőven ok a vallásra...
ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

4. Attól nem kellett volna lepontozni hogy nem értek hozzá, nem ártó szándékkal írtam

:(


Megertem a hölgyet, én fiatalként is kb csak ezt éltem át.


Ritk az odaadó férfi..

ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Bőven az. Bár nem tudom minek kell összejönni egy szexuális analfabétával.
ápr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Itt nem azzal van a gond alapvetően, hogy szexuális analfabéta, hanem azzal, hogy jelzed az igényeidet és nem érdekli, csak ígérget, de nem lesz változás. És ahogy írod, ez nem csak a szexben van így. Ez határozza meg a kapcsolatotokat, a szex csak tünet. Annak a tünete, hogy önző, nincs benne empátia irántad, számára a kapcsolat arról szól, hogy neki legyen jó, a te igényeiddel nem tud és nem is akar foglalkozni. Hidd el, ha egy icipicit is érdekelnék az igényeid, akkor legalább egyszer megpróbálkozott volna a kedvedre tenni akkor is, ha nem sikerül. De meg sem próbálta... Ugyanúgy, ahogy a minőségi idő terén sem változtatott.

Mondja, hogy szeret, de érzed is?

ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!