Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig próbáltad még megmenten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig próbáltad még megmenteni a házasságod, és mikor mondtad azt, hogy ez már megérett a válásra?

Figyelt kérdés

Akik nem megcsalás, nem harmadik fél miatt váltak, olyanokhoz szól a kérdésem!

Milyen volt a házasságod mikor már felmerült a válás gondolata, de még nem voltál benne biztos? És mikor, meg mitől jött el a pillanat, pont, mikor tudtad, hogy határozottan válni akarsz?


febr. 2. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férjnél, de szerintem ha boldogtalan lennék egy jó ideje és semmi se használna akkor elválnék.
febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Én akkor tudtam hogy nincs tovább, mikor elmentünk a volt párommal pár alkalommal párterápiára. Rendkívül különbözőek voltunk, más volt a szeretetnyelvünk. Nem volt igazi romantikus párkapcsolat a miénk, csak kölcsönös egymásra támaszkodás beletörődéssel és túlzottan sok kompromisszumal.
febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 3x is megcsalt azt mondtam hogy eleg lesz ennyi
febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjem sosem volt egy rendmániás alkat, de az elvárható szintet azért hozta az otthoni teendők terén. Megszületett a gyerekünk, másfél évig otthon voltam, megbeszéltük, hogy ezalatt ellátom én teljesen a háztartást (nagy ház, nagy kert), mert otthon vagyok, de ez átmeneti. Plusz fogadkozott, hogy a babával a kezdetektől mennyit fog segíteni. Nyilván közel nem segített annyit, mint ígérte, de valahogy kihúztuk a babakort. Aztán visszamentem dolgozni, még hatszor megbeszéltük, hogy innentől ismét ketten húzzuk az igát otthon - de a gyakorlatban esze ágában sem volt. De SEMMIT. Egy éven át napi szintű vita, könyörgés, hárítás, veszekedés, közben a gyerekkel is egyre inkább magamra hagyott a munkám mellett is, végül betelt a pohár.

Akkor pattant el nálam valami, amikor a szokásos vita során rámvigyorgott és azt mondta, idézem: "minek kínlódjak én a mosatlannal? Ha kihisztizted magad, úgyis megcsinálod te". Ezen a ponton minden további kérdés nélkül kiraktam.

febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig próbáltam még magam előtt mentegetni azt a gyökeret, amíg minden kétséget kizárólag bebizonyosodott a viszonya 🤷‍♀️

De hát mit csináljak, ha valaki annyira ostoba, hogy a közös számláról fizeti a szobafoglalásait? 😂

febr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig a pontig míg az X-ik megcsalás után közölte, hogy beleszeretett a nőbe és költözik. Aztán a nő felültette,és hogy inkább mégis maradna a házamban. Na ott tudtam, hogy ennek vége!
febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hamar jött a házasság, de már az elején voltak veszekedéseink. A későbbiekben nem, de passzív agresszív lett. Az este még szeretet volt, reggelre meg jó hogy nem a konyhakést állította a hátamba. Persze megbántam én is a veszekedéseket, de ő hangoztatni kezdte, hogy már nem szeret. Bármit próbáltam, nem ment. És egyre inkább én is kiszerettem belőle. Egyre több dologban nem értettünk egyet
febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!