Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor adjam be a válást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor adjam be a válást szerintetek? Ill.ez ok a válásra? A többi lent:

Figyelt kérdés

Az ok az hogy minden oldalról rábeszéltek arra hogy legyen már gyerekünk, a ferjem is, és amikor megszületett senki nem segített, az első 1,5evet traumaként éltem meg mert vmi problémával született hogy enni es aludni nem tudott rendesen. (Ejjel 12x felkelt sokszor, nappal fél órát aludt kb )

A férjem elkezdett anyosekhoz jarni segíteni, későn ért haza, anyosek engem szidtak hogy en nem birok el egy gyerekkel.

Akkor költöztünk, minden káoszban volt othon, vasarolni is alig tudtam menni mert folyton ordított a gyerek, kész katasztrófa volt..

Senki sem akart segíteni, inkább megjegyzéseket tettek rólam.

A lényeg ekkor eldöntöttem hogy talpra állok es majd elvalok mert igaziból mindenkibe csalódtam, foleg a paromba hogy ennyire magamra hagyott.


Még nem érkezett el a teljes talpra állás, csak részben.

A kicsim bölcsibe jár, már minden rendbe vele, de nekem még nincs olyan munkahelyem amivel annyira jól kijonnénk.


Először elkellene költözzek es utanna adjam be a válópert? mert azt még nem tudom megtenni egy jó ideig.

Vagy először valtsak olyan munkahelyet amivel eltudom tartani magunkat?

Vagy először adjam be a válást mert az amúgyis hosszú folyamat amíg lecseng? Csak félek hogy akkor direkt alám tenne..


Mi legyen az első lépés?


2023. szept. 22. 20:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyit leirnék hogy nagyon de nagyon szeretem a gyerekünket, akarom hogy neki is jó legyen minden
2023. szept. 22. 20:35
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Először találj egye jól fizető állást, utána add be a válókeresetet!


Ilyen férfival, és a toxikus családjával én sem maradnék együtt.

2023. szept. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Van szülői segítséged? A bölcsis, ovis időszakban nagyon betegesek a gyerekek, nem könnyű munkavállalás szempontjából.
2023. szept. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először a biztos állás, albérlet és utána válj el. Ha úgyse tudsz elkoltozni, de már beadod q válasz, a férjed pokollá fogja tenni az életed.
2023. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
3# van állásom, es bölcsis a kicsi, de ez a munka télire részmunkaidős csak.
2023. szept. 22. 21:16
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi 2es hogy a masodik kerdedemre is válaszoltál hogy ez elég ok-e a válásra..
2023. szept. 22. 21:20
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Mindig az elég ok a válásra, amit a válást fontoló fél elég oknak érez! Jó sok kitartás, lelki erő van benned, azt látom! Te nem az a sarokba sírós, lelkileg gyenge típus vagy. Így, ilyeb személyiséggel, végig fogod tudni csinálni. Téged nem féltelek. Tovabbi kitartást, erőt kívánok a rád váró lépésekhez!
2023. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Biztos egzisztencia+ lakhatás.

Addig nem szabad válni.

Különben elveszik a gyerekedet, mondván, nem tudod biztosítani a fentieket és a harmonikus fejlődését, biztonságát.


Ésszel, türelemmel! Ne kapkodj!

2023. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

8-as vagyok


Nem a “segítség” a szempont, hanem, hogy a férjed milyen apa.

Törődik, játszik, foglalkozik-e a gyerekkel, eljár-e ő is erte, játszik-e vele, tanítja-e, milyen a kettejük kapcsolata.

2023. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
7# nagyon szépen köszönöm, ezt sokan mondják rólam egyébként. De örülök minden válasznak , és köszi szépen
2023. szept. 24. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!