Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt gondolja hogy nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondolja hogy nekem nem lehetnek elvárásaim vele szemben. Igaza van?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy ezek a dolgok csak nekem normálisak, mert mindenkinek más a normális.

Például: szedje össze és vigye ki a szemetet, porszívózzon, mosson fogat napi 2x.

Nagyon ellustult a párom. Tudom, hogy minden nap 4 órát kell melóban lennie és aztán otthonról dolgozik.

(Reggel 8-tól kb. 5-6-ig van munkaidőben, délben, 1-kor vagy 2 órakkor már otthon van.)

Az a magyarázat, hogy ő nagyon sokat dolgozik és ha nem akar valamit csinálni akkor nem is fog semmit csinálni.

Még főzni sem kell, mert készen jön a kajánk minden héten.

Én 8-tól melóban vagyok néha 3-ig, 4-ig vagy 5-ig... mégis fel tudok porszívózni, betenni a hűtőbe amit bekell, ruhát hajtogatok mosás után azonnal és mégis mosom a fogam napi 2x és ha megteleik a kuka kiviszem...

Huszon évesek vagyunk és gondolom kitaláltátok, hogy ő a pali. Fizikai munkát végzek, ő irodait és mégis én takarítom ki a házat, ha már nagyon durva a helyzet.


ápr. 24. 02:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza. Senki nem kötelez hogy vele legyél. Hozzánk képest nevetségesen keves dolgoztok, mi mégis ki tudjuk vinni a szemetet és fogat is mosunk.
ápr. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Paul Atreides ***** válasza:
100%
Nem számít irreális dolognak amit szeretnél. Inkább tök alap, hogy egy felnőtt ember el tudja látni saját magát és a környezetét. Szomorú ha valakinek emiatt könyörögni kell.
ápr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te elfogadod ezt is
ápr. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért akinek fogat mosni nincs ideje, annak fejben van problémája. Nem idő kérdése inkább igénytelen. Porszívózni megértem, hogy nincs kedve, de arra ott a hétvége, szabadnapok.
ápr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a választ már rég. Adj neki ultimátumot vagy mehet isten hírével. Minek a nyakadba egy picsigó gyerek... Mert ez nem férfi.
ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fogmosás gáz... a takaritast nálunk viszont néha fizetett segitség csinálja..Mindketten otthonrol dolgozunk, és sokat. Nem megy máshogy.
ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem illetek össze. Te rendszerető vagy, ő nem az. Te adsz a higiéniára, ő nem. Te igényes vagy, ő nem. Biztos vagyok benne, hogy még tudnád is folytatni ezt a sort. Miért vagytok együtt? Vagy ezt képzeled el egy életen át?
ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele?
ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azért, mert sokmindenen keresztül mentünk és amúgy kezdetben nem ilyen volt. Sokszor ígért már változást, meg javul is, de én úgy érzem visszazökken a saját akaratába. Elég gonoszan hangzik, nem akarom én irányítani. De annyira durva, hogy vannak alap "elvárásaim"? Neki igen.

Másrészt anyagi háttér, jelenleg függök tőle, mert külföldön vagyunk.

Nem tudok elköltözni. Nem akarom elhagyni vagy megbántani őt...

Igazából a kémia sem 100%-os és neki jelenleg önbizalma sincs. Pontosan tudom a negatív és pozitív dolgokat. Épp ezért is szenvedek jelenleg, mert eléggé crusholok egy idegennel és vissza fogom magam, nem bámulok senkit...de jelenleg nincs az életemben romantika vagy szenvedély és úgy vágyom rá, mint egy falat kenyérre...Bocsi, hogy össze-vissza írok, össze vagyok zavarodva. A párom nem tudja élvezni a szép dolgokat nekem meg mindíg tátva marad a szám már csak a teliholdtól is. Elképzelem az ő életét nélkülem és az is nagyon fáj. De amiatt is megszakad a szívem amit nem kapok meg, amit hiányolok.

ápr. 27. 15:46
 10/12 A kérdező kommentje:

Nemrég elég gyakran gondoltam rá, hogy nekem jó életem van, mindenem megvan nincs okom panaszra aztán a párom egyszercsak elrontja a kedvem, sűrűn megzavarja a nyugalmamat nekem meg összedől a világ. Ő nem egy nyugodt ember na meg ez az otthonról melózás...nem lehet semmit közösen csinálni, mert hívás meg sms jön váratlanul. Ilyenkor mondja h talán jobb lenne ha bejárós melója lenne? -.-

Túl aggódós, túl reagálós... igazából nem gondol bele nekem mi esne jól meg ilyen dolgok...


Jelenleg nagyon boldogtalan vagyok, de mégis örül a szívem ha meglátom azt a bizonyos idegent és ha rá gondolok teljesen alfában vagyok. Nem ismerem őt és úgy hogy van párom nem is tudok vele mit csinálni.

ápr. 27. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!