Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már frusztráló kapcsolatod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már frusztráló kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Szorongsz tőle, rosszul érzed magad...stb.. mi lett a végkifejlet?
ápr. 24. 07:52
 1/8 A kérdező kommentje:
És mit éreztél? Mikre gondoltál ami miatt ez volt?
ápr. 24. 07:53
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig azt hittem, a pillangos érzés jó dolog. Amíg később rá nem jöttem, mikor szorongó lettem, hogy túl Jason képen ugyanazt éreztem, mint amikor nagyon eros stresszhelyzetben voltam.

Tehát ha valakivel érzem a pillangokat, az számomra egy red flag, egyáltalán nem kellemes érzés, a testem már érzi, hogy valami nem lesz jó az adott illetővel es ez mindig így volt.

ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a volt házasságom. Annyira szerettem volna, ha a családját választja a szeretőzés helyett, hogy ebbe szó szerint belebetegedtem. Szülés utáni depresszióval kezdődött, ő nem segített, én 3X elájultam rövid időn belül. Nem túrtam ki és nem helyeztem őt teljesen a baba elé, ez mégsem volt elég. Közben a stressztől egyre mérgezőbbé váltam. Aztán megmondta, hogy a szeretőjével akar lenni. Ekkor volt egy öngyilkos kísérletem, amiről ő nem tud. Itt parancsoltam megálljt az egésznek.

Szóltam anyukámnak és hozzáköltöztünk. Még tart a depresszió, de megnyugvást érzek.

ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem.. most jó a kapcsolat alapól, csak van szorongás?
ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A kérdés gondolom arra vonatkozik, amikor a kapcsolat miatt szorongsz. Ha egy kapcsolat miatt pedig szorongás van benned, az hogy lenne jó kapcsolat?
ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

5

Volt olyan kapcsolatom ahol szorongtam, mégis nagyon jó volt. Sok minden történt ott, zajlott az élet, nem volt unalmas.

ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egyébként vagy szorongos vagy konkrétan a párod miatt szorongsz. Szerintem egyik sem egészséges, de kinek mi.
ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kiváltotta belőlem akaratlanul is. Ő az a fajta volt aki ha nagy a szerelem az megterheli. Elvonul, alig lehet vele kommunikálni. Elmondása szerint leszívja az energiáját. Én meg az a fajta vagyok, aki egyből bepánikol ha a pàrja napokig alig akar vele beszélni és kerüli. Azt hittem ez mind az én hibám. Elkezdtem még jobban kaparni, amitől még inkább el akart menekülni. Szakítottunk. Én megmondtam neki, hogy nekem ez így nem jó. Szeretném érezni, hogy viszont szeretnek. Erre egy” jó”-val lezárta a kapcsolatot. Én találtam olyat aki tudja értékelni, ha szeretve van. Ő meg talált olyat akinek elég az ha heti 1x összefutnak. Nem tehetett róla senki. Csak nem passzoltak az igények. A mostani párom mellett nem szorongok. Nem hiszem azt, hogy mindent elrontok, vagy túl sok vagyok. Minden úgy jó ahogy van.
ápr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!