Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok a hisztis vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hisztis vagy tényleg érzéketlen bunkó a barátom?

Figyelt kérdés

Hali!


Barátommal ősszel költöztünk ki együtt külföldre, mert én itt kaptam munkát. A nyelvet megtanultam, király minden. Szerintem nagyjából oke is a kapcsolatunk de 2 napja kicsit osszevesztunk és azóta nagyjából az a lényeg, hogy nekem semmi sem jó, ő mindig mindent csak rosszul tud csinálni, ha mond is valamit az is rossz, ezért inkább nem is beszél kb hozzam. Nekem ez baromi rosszul esik, el is mondtam neki, de nem változtat.

Lényeg a lényeg: nekem nagyon jó fizetésem van, és meglennénk belőle, de szerettem volna ha talál munkát. Több, mint fel éve volt arra hogy kezdjen valamit a nyelvvel, de nem csinált semmit, nagyon alap a tudása. A munkahelyeket én nézegettem neki, és amit találtam most, az neki nagyon nem tetszik, mert kiszállítás, és nem szeret egész nap ülni. Az a helyzet, hogy nyelvtudás nélkül ez a max. Egész eddig azon volt, hogy csak legyen egy munkája, mindegy milyen, most meg minden nap csak a száját húzza.Ehhez hozzátevődik, hogy elvette az egyik cuccom kérdezés nélkül, és sikerült eltörnie. Ez egy drága dolog, ráadásul anyukámtól kaptam. Korábban már sikerült eltörnie több, számomra fontos tárgyat, és extra, hogy nekem nagyon stresszes periódus van most az életemben. Mindez nagyon felnyomta az agyvizem és összevesztünk. És azóta én érzem magam sz.rul, hogy biztos kibírhatatlan vagyok, de rosszul esik az is, hogy nem is foglalkozik azzal, mennyire megbántott…


ápr. 24. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Ő a bunkó és te rajtad veri le, hogy lusta disznó. Azért nem megy neki a nyelv mert nem akarja, hogy menjen, nem is akar dolgozni, neki megfelel, hogy te eltartod. Nem bánja azt se, hogy tönkreteszi a dolgaid, egyszerűen lehúz téged anyagilag/érzelmileg, egy igazi pióca. Helyedben szakítanék és mehetne haza!

ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lennél már te a hisztis?? Ne kételkedj magadban kicsit sem. Ő az idióta már bocsánat. Nem tett semmit se az előrehaladása érdekében sem, dolgozni sem akar hozzá még számodra értékes tárgyakat eltör és ezek után te vagy a kibírhatatlan…..persze hogy nem foglalkozik vele, mert jatsza most a nagy áldozat szerepet. Az ilyen nem fog bocsánatot kérni soha
ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Fél éve tartod el a pasid és nem akar dolgozni?

Nem te vagy a bunkó

ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha eleg a zseton,minek kuldod el dolgozni? Biztos kifaradt es azert nem tudott figyelni a cuccaidra. Szamold ossze a bevetelt es kiadast.
ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Dobd már ki.

Te leszel a családfenntartó?

ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Jézus, fél éve eltartod, mert ő egy here, kárt okoz és még veszekszik is...Mégis miért van még mindig ott, és nem az utcén a motyójával?
ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Miiiii? Nő letedre eltartasz egy pasit? Jézusmária!!!!!! Otthon mereszti a.p*csáját, mig te dolgozol? És te vagy a nő? Atyaúristen... Hogy tudod magadat ennyire alulértékelni?
ápr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem ilyen párost, bizony nem egyedi eset. A csaj dolgozott kint es tanult, a fickó meg segget meresztett egész nap. Aztan hazajöttek és most van 2 gyerekük, a pasas az apja cégénél dolgozik. Van, akinek ilyen pasi kell.

Kérdező, igen, bunkó, de te valasztottad és te tartod el fél éve, mire szamitottal...?

ápr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van annyi eszed, hogy külföldre költözöl egy pasival, aki eddig is leszarta a fejed, ráadásul a nyelvet se beszéli és eleve munkát se akar? Majd jönnek a nők hisztizni, hogy nincs normális férfi, mikor csak az ilyen idiótákat szeditek össze állandóan...
ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy eddig is leszarta a fejem, mert ez nem igaz. Az se igaz igazándiból, hogy nem akart munkát, mivel akart, de amit szeretne, az nyelvtudás nélkül nem megy. És amúgy a félretett pénze még most is kitart, szóval azt sem mondanám hogy én tartom el, csak részben.
ápr. 25. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!