Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én vagyok túlérzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok túlérzékeny vagy ő a bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel "együtt vagyok", mármint nem párkapcsolat de még friends and benefits-nek sem nevezném. Lényeg, hogy a kapcsolatunk nemcsak a szexről szól, mert csinálunk programokat...., bár szerelem sajnos nincs egyik oldalról sem, szóval ebből is kezd már elegem lenni.

Na de akkor itt vannak a történtek, amik miatt feltettem ezt a kérdést:

1. Reggelizünk, rám néz viccesen, én kérdezem tőle, hogy "miaz?". Erre ő: "Versace vagy Gucci?" Értetlenkedve nézek, mert nem értem a poént. Majd rávágja:"hát a táskák a szemed alatt! Versace vagy Gucci?" Hát én döbbenve néztem előre.Hát igen,rosszul esett.

2. Szintén kajálás közben mondja: "Egy baj van azzal hogy nagy a kezed. Kicsinek tűnik a farkam mikor a kezed rajta van". Megint ledöbbentem, ráadásul pont kajálás közben kell ilyet mondani, ráadásul pont olyat ami közönséges és persze sértő.

3. Színházban voltunk, vége lett az előadásnak. Sétálunk haza, majd közli velem, hogy az egyik lánynak milyen szép arca volt. Persze, hogy rosszul esik, mert én is olyan hiú vagyok, mint bármelyik nő,egy nőnek se esne jól, ha abból a férfinak a szájából hallja, akivel meghitt pillanatokat szeretne átélni.

Ezen kívül még volt más eset is, de amikor meg közlöm vele, hogy elegem van abból, hogy ennyire tapintatlan, akkor meg persze egyből ultrakedves próbál lenni, mert "befenyítettem". Volt, hogy már kerítést is mászott, miután összeszólalkoztunk, becsuktam a kaput pityeregve megfordultam és besétáltam a házba, és még engem kért számon hogy miaz, hogy én hátat fordítottam neki és vissza se néztem, igen egy kicsit beteg. Amúgy nem mindig ilyen, de vannak ezek hülyeségei ami miatt én folyton megharagszom rá.

Hogy miért tartom vele a kapcsolatot? 1.Mert vonzódom hozzá. 2. Magányos és szeretethiányos vagyok és kell az intimitás. 3. Valahol még reménykedek abban, hogy komolyan vegyen még akkor is, ha ez egy nagyon buta felfogás



2023. ápr. 23. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
33%
Te vagy túlérzékeny.
2023. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
96%
Nem bunkó, és te sem túlérzékeny vagy. Egyszerűen ő semmit nem érez irántad, te meg igen. Nem véletlenül viselkedik így, ezzel jelzi hogy véletlenül se gondolj többet a dologba.
2023. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
22%
Ő nárcisztikus. Te meg döntsd el, hogy akarsz-e tőle valamit vagy nem. Ugyanis párkapcsolatba ez nem fér bele, de szexkapcsolatba beleférnek ezek a poénkodások.
2023. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
77%
ő a bunkó, ismer téged
2023. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagy tulérzékeny, ezek tényleg sértő poénok. Az szerintem más, ha kölcsönösen oltjátok egymást, mert akkor egyértelmű, hogy poén.


Ha szeretethiányod van, akkor pont hogy olyanra lenne szükséged, aki társad lehet lelkileg is. Így szerintem most te sem vagy boldog vele, mert te is érzed, hogy ezzel az egésszel nem azt a kapcsolatot éled, mint amire igazából vágynál.

2023. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy túlérzékeny, ezek közül egyik sem volt kimondottan bunkó és sértő, inkább csak próbált viccelődni, amit te magadra vettél. Nem illetek össze, ennyi.
2023. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jogos, hogy eleged van.

Az lenne a legjobb, ha lezárod az egészet. Ebben az esetben esetleg előfordulhat, hogy ràjön, hogy hiányzol, és többet érez.

De ennek így semmi értelme.

2023. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
81%
Azért ezek elég sértő dolgok. Nincs benne túl sok empátia. Ilyen sráccal nem feküdnék le, egyáltalán nincs benne tisztelet iránta.
2023. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
94%

“bár szerelem sajnos nincs egyik oldalról sem, szóval ebből is kezd már elegem lenni.”


Szerelem nincs vezényszóra, elhatározásra.

Tőlünk függetlenül van, vagy nincs.


Ha üresnek érzed a kapcsolatot, lépj ki.

2023. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
93%

Ő bunkó és te buta és hiszékeny vagy.

Miért hagyod hogy az önbizalmadba taposson bele? O nem vesz téged komolyan és nem is fog, csak azért tart még veled, mert jobb kettő nővel lefekudni ha van neki rajtad kívül más, vagy veled míg nem akad más nő.

Nem fog beléd szeretni, ki fog készíteni.

Ismerkedj másokkal, majd akad legalább olyan, aki tisztel. Ez a bunkó nem lesz az. Ez biztos.

2023. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!