Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sok nő mért marad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nő mért marad évekig egy bántalmazó nárcisztikus férfi mellett? És úgy veszem észre még élvezik is.

Figyelt kérdés
dec. 30. 11:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy élvezik, szenvednek mint a kutya. Úgy megvannak bolondítva, hogy a saját mivoltukat megkérdőjelezik. Férfiaknál szintén úgy működik.

Még miután meg is szabadultak tőle, értsd vége a kapcsolatnak akkor is a markukban tartja őket a bántalmazó fél. Pszichológus talán tud segíteni rajtuk, de csak talán.

dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Mondja ezt a nárcisztikus egyed, a nem nárcisztikus férfiről, mert már kettőig nem lát a dühtől, és pillanatokon belül robban:DD Jó kérdés:DD
dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
Mert be vannak hülyítve, hogy a nő lábtörlő kell legyen. Vallásos körökben sok ilyet láttam.
dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%
2+ Talán azért mert nem bántalmazó kapcsolatban él, és szeretik, és megbecsülik, és odafigyelnek rá, és ha szomorú megvigasztalják, és mert a hétköznapok nehézségeit együtt küzdik meg, és együtt nevelgetik a már kor szerint ippeg felnőtt, de ki még nem repült csemetéket.És mert mind kettőjüknek a felelősség nem egy semmit mondó szó, hanem az alapja két ember egymással lévő kspcsolatának.
dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
18%
3 Magdika, a készer-képzeteidet tartsd meg magadnak a kereszténységről, mert a valóságtól oly távol állsz, mint Makó-Jeruzsálemtől.
dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
58%

5

Turbókeresztény családban nőttem fel, és rengeteget mozogtam ilyen körökben. Tudok egyet s mást. 😉

dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
A rabszolgák se tudtak anno mit kezdeni, amikor a fáraó elengedte őket Utána is király, diktátor, kormányzó, kancellár, führer, párt-titkár kell, akit szolgálhatnak.
dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kilépni egy ilyenből. Nekem. 1 év volt, ismerek olyat, akinek 5. Van, aki ki se lép. nagyon erős külső támogatás kell hozzá. És pszichológus
dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Persze, tök nagy élvezet attól rettegni, hogy egyszer agyonszurkál. Szerinted hogy lehet tőle megszabadulni? Mert magától nem megy el. Elválni el lehet, de jogilag nem tehetem ki a saját ingatlanomból, ahová be van jelentve. Illetve el tudom képzelni, hogy milyen bosszút állna, ha beadom a válást. Szökjek el én a gyerekkel, otthagyva neki az ingatlanom? Aztán merre tovább? A gyed-ből élve pereskedjek évekig?

Igazából a legélhetőbb megoldás, ha az ember hallgat, kerüli a konfliktusokat, és reméli, hogy végre felszed valami nőt, aki elviszi és megszabadít tőle. De nem kell senkinek.


És nem, nem egy pár hét után estem teherbe. A kapcsolat elején, ÉVEKIG meg tudta magát játszani. 3 év után lett esküvő, 2 évvel később gyerek. Onnantól, hogy terhes lettem, kiszolgáltatott helyzetbe kerültem, hetek alatt változott meg minden.

A saját anyja nem hiszi el róla, hogy a négy fal között hogy viselkedik velem. Pedig volt ideje kiismerni.

dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
6 Ha ez igaz lenne, nem mondanál ekkora ökörségeket, a valóságtól totálisan távol.
dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!