Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek benne biztos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek benne biztos, hogy igazat mond?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete vagyunk együtt és közölte, hogy terhes. Előtte nagyon sok pasival volt és nem mindig védekeztek, ennek ellenére 100%-ig állítja, hogy tuti, hogy tőlem van. Illetve néha nem vagyok benne biztos, hogy nem csal meg, mert van, amikor el kell mennie valahova, sokszor konkrét dolgot nem tud mondani, hogy hova megy. Csak hogy találkozik az egyik ismerőseivel, vagy éppen ez kell meg az kell és utána órákon át se kép se hang.
ápr. 27. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Két hete vagytok együtt és terhes?!


Én erősen kételkednék!


Plusz a leírtak alapján és szakítanék vele a helyedben.

ápr. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*én
ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes. Ki tudja, kitől? És mióta? Beszéljétek meg, hogy mit fogtok csinálni, ha megmarad a terhesség. Aztán apasági teszt.
ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
85%

Kár, hogy már nem adnak a tv-ben minőségi szilveszteri bohózatokat...


Mert ez effektíve oda illene be. :D

ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 hét után nem is tudhatja hogy az! Ha csak nem első alkalommal is megdugtad gumi nélkül, és most kellett volna megjönnie.
ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
99,999% hogy nem tőled...
ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

5-ös 2 hét után már tudhatja, hogy terhes! Nekem is pár nap kimaradás után kimutatta a teszt. Csináltattam időpontot nőgyógyászatra akkor voltam már 5 hetes, a teherbeesés 2 héttel kezdődik +2 hét, tehát mire kiderül már 4 hetes most.

Az, hogy valaki alig ismer valakit, és nem védekeznek, nem szed fogamzásgátlót már más dolog, de benne van a pakliba hogy tőle is teherbe eshetett!

Csak azt nem értem kérdező, ha volt bátorságod beleélvezni a lányba, most miért egyből kihátrálsz, és másra kennéd? Amikor megtetted, nem számoltál a következményekkel? Meg se kérdezted tőle, hogy szed-gyógyszert? Azt hogy a tied a gyerek vagy sem úgyis kiderül majd.

ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Ha első randin esett teherbe és pont középidőben volt a ciklusában, akkor lehetséges.

De tőled óriási felelőtlenség védekezés nélkül szexelni valakivel ennyire friss kapcsolatban, pláne úgy, hogy tudod, másokkal is volt védekezés nélkül. Ha "szerencsétek" van, a terhesség mellé összeszedett még valami fincsi kis nemibajt is, amitől sérült gyereke születik, mert igen, ez is benne van a pakliban. Szóval HA tényleg terhes, mindenképp jobb lenne elvetetni, ha nem hajlandó, akkor pedig kérj apasági tesztet.

ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondd neki azt, hogy még magzati korban szeretnél DNS tesztet csináltatni és figyeld a reakcióját.

Nagyon kicsi az esély rá, de egy icipici azért van, ha tényleg kb. az első randin összebújtatok és pont akkor volt peteérése.

ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!