Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyen féltékeny a legjobb barátomra a párom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel óvodás korom óta legjobb barátok vagyunk. Soha nem volt több köztünk, soha nem is lenne, akkor se, ha a barátnőm nem lenne. Jól kijövünk, kb mindent tudunk egymásról, de soha nem jönnénk össze. Kezdjük ott, hogy a legjobb barátom leszbikus, én meg férfi vagyok, másrészt egy nagyon fiús csajról beszélünk, nekem nem ez a típus jön be, külsőre nem mozgat meg. Szóval a barátnőmnek semmi oka a féltékenységre.

Ennek ellenére mindig húzza a száját, ha a legjobb barátommal töltök időt. Mindig megjegyzi, hogy nem hiszi el, hogy már megint vele voltam... Pedig soha nem a kapcsolatunk elől veszem el az időt, többnyire akkor lógunk együtt, amikor a párom hazautazik a családjához, a barátnőivel találkozik. Ha jön egy értesítésem, akkor gyakran rákérdez, hogy a legjobb barátom írt-e, meg ilyenek.

De csak mostanában csinálja ezt, pedig lassan 3 éve együtt vagyunk.


ápr. 29. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érzi nem szereted, most telt be nála a pohár, az a baja, hogy vele nem tudsz elbeszélgetni, önbizalma nincs.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Találkozzatok párszor hármasban, hogy ő is lássa nincs mitől tartani.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy szakíts.
ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az az ember, aki féltékeny lenne a gyerekkori legjobb barátomra, nem lenne a párom. Ilyen egyszerű.


Nekem is van óvodáig visszanyúló barátságom, mindent tudunk egymásról, kb a bátyám - ha a barátom emiatt hisztizne, még aznap kiraknám a szűrét.

ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erzesekkel nem erdemes vitatkozni, az ervek is hasztalanok. Neked egy olyan not kell keresned, aki nem kizarolagossagban gondolkodik. Na akkor majd te is raghatod a kefet a legjobb gyerekkori barat miatt.
ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt jön az, hogy a kapcsolat egy baromi összetett dolog, mert hasonló értékekkel kell rendelkeznetek. Hasonló mentalitással. Pl.: a barátságok. Nekem vannak nagyon jó férfi barátaim, én nő vagyok. Igaz jelenleg mindegyik máshol él, mint én és csak egyikük meleg, de soha nem volt köztünk semmi több és egyszerűen nem "olyan a vibe". Csak azért mert az egyiknek kukija van, a másiknak meg nunija az nem jelenti azt, hogy rögtön meg is akarják egymást csinálni. De attól meg lehetnek hasonló értékeik, érdeklődési kör, humor, stb. De az még nem jelenti azt, hogy kapcsolatot akarnék a másiktól vagy egy kósza szexet.

És erre jönnek azzal sokan, hogy "jó de a férfiak mások, sokkal több nőt megdugnának, mint fordítva". Én ezt értem, de az hogy xy mit gondol a fejében, az nem jelenti azt, hogy esetleg bepróbálkozna egyszer. Persze ehhez is kell egy komolyabb értelmi szint, de annyira meg bízni kell a másikban, hogy van neki.


Szóval ha valaki ezt nem látja be, akkor nem baj, csak nem ő lesz az én társam. Pláne ha homoszexuális a másik. Illetve a gyerekkori barátok meg tényleg olyanok akire az ember többnyire nem tud "úgy" nézni. Erre mondom, hogy kell egy hasonló mentalitás, gondolkodás.


Lehet segítene ha jobban megismernek egymást, többet lógnának egy társaságban. Én is ha a srácokkal vagyok, ha egy idegen látna minket együtt, rögtön levenné, hogy ez nem olyan.


Amúgy meg lehet, hogy baj van az önbizalmával, de az nem biztos hogy csak a te hibád. Beszélgessetek, hogy mitől érzi ezt, Ő hogy van stb.

ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem lett még neki is a barátja ha 3 éve együtt vagytok? Ha mindig csak kettesben találkozol vele, joggal fogja azt érezni, hogy valami van köztetek aminek ő nem lehet a részese és ki van rekesztve. Csináljátok olyan programokat, amin mindannyian ott vagytok, az sem kizárt hogy ők is barátnők lesznek. Ezt szerintem te csinálod rosszul, vond be a barátnődet is!
ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Vannak közös programok, amin ott van a párom is, meg a legjobb barátom is, de ezek inkább baráti összejövetelek, ők ketten inkább csak haverok. Elég nehéz lenne olyan közös programot találni, amit mind a ketten szeretnek.
ápr. 30. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
8: Miért gondolod? Valamelyikük nem szeret beszélgetni? Koktélozni? Közösen főzni? Társasjátékozni? Sétálni?
ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!