Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm a legjobb csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a legjobb csajokra féltékeny és leéget ezzel. Mással is csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindig a legjobb nőkre találja ki hogy kikezdenek velem. Amúgy egy ronda pali vagyok, csoda hogy lett barátnőm, még az anyámnak se tetszek pedig állítólag minden szülő szépnek látja a gyerekét.

Szóval a barátnőm ilyen helyzetekbe hoz és én égek be a végén, azt hiszek a csajok hogy én dicsekedtem valamivel a barátnőmnek kamura!

Tegnap volt hogy segítettem egy csajnak megfogni az ajtót amíg dobozokat cipelt majd visszafelé rámmosolygott teljesen semlegesen köszönetképpen, a barátnőm meg utánakiabált hogy ez azért durva volt, itt áll a barátnője, mit képzelsz magadról, mellőlem akarod elcsábítani?

A csaj meg hozzám jött oda este hogy én ne terjesszek olyat hogy ő kikezdett volna velem! Pedig nem mondtam ilyet soha mert nem volt még ilyen egy nő se kezdett ki velem soha!

Másnak is csinál ilyet a barátnője?


2018. ápr. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőd idegbeteg. Szerintem keress egy normálisat.
2018. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly önértékelési problémái vannak a barátnődnek. Próbálj vele beszélni. Ennek csúnya vége is lehet.
2018. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ossz ki neki egy két taslit.
2018. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőd betegesen féltékeny... nehéz lehet így élni...én nem tudnék.
2018. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez durvaaa....mármint a b.nőd. De a kérdés ahogy ecsetelted h amúgy ronda pali vagy...XD inkább cuki lehetsz sztem
2018. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!