Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem abba a srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a srácba aki a legjobb barátnőmnek tetszik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én és a legjobb barátnőm 15 éves korunk óta ismerjük egymást, akkor kerültünk egy koli szobába és azóta minden megosztunk egymással. Most már mindketten betöltöttük a 18-at, már 3 éve jóban rosszban együtt.

Nagyon szép lány, pasik álma, iszonyat jó alakkal megáldva. Szerintem én mellette elbújhatnék. Az összes pasinak ő kell, de neki egyik sem tetszik.

Sokat mesélt nekem egy srácról aki nagyon tetszik neki, és egyszer egy véletlen során megismertük egymást. A barátnőm, én, és a srác. Valamint a srác haverjai de ez nem lényeg. Az elején a barátnőm össze akart boronálni engem a srác egyik haverjával. Én és a srác haverja elvoltunk de igazából semmi olyan nem történt. Köztük sem. Megmondom őszintén már az első találkozás után helyesnek találtam a srácot de tudtam, hogy a barátnőmnek kell, és azt gondoltam, hogy nekem a barátnőm mellett semmi esélyem szóval hagytam. Mostanra nagyon úgy tűnik, hogy a srác inkább velem szimpatizál. És mikor nekem ez feltűnt, hogy velem többet foglalkozik mint a barátnőmmel, és hogy velem jobban elvan, akkor én is elkezdtem többet érezni. Tudom, hogy normális esetben azt mondanátok, hogy ha egyszer összejövök majd a sráccal akkor egy áruló vagyok, és nem vagyok igazi barátnő.

De.. körülbelül már lassan 1 éve volt, hogy nekem nagyon megtetszett egy srác. De a srácnak a barátnőm kellett szóval ők össze is jöttek. A barátnőm megkérdezett előtte és én persze azt mondtam, hogy nyugodtan jöjjenek össze, és hónapokat sírtam miatta. De mikor ezt a barátnőm megtudta rögtön szakított a sráccal. Én ezt nem visszaadni szeretném neki, szó nincs ilyesmiről, csak egyszerűen akaratom ellenére beleszerettem ebbe a fiúba és nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel. Elfelejteni nem tudom, mert sokszor találkozunk négyen, öten mikor hogy és akkor ott vagyunk együtt beszélgetünk stb. A barátnőmnek nem tudom, hogy mondjam el, mert félek mit reagálna és megbántani sem szeretném. Ez az esett fordítva már sokszor megtörtént de így még sosem és nem tudom mitévő legyek. Teljesen más az ízlésünk pasik terén ezért is voltunk mi mindig nagyon jó csapat de most fogalmam sincs hogyan tovább.

Kérlek normális válaszokat és segítsetek!!

18/L



2014. dec. 25. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeress ki belőle.
2014. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd hogy jól megrakja a kis pi..ádat, és utt add át a barátnődnek:)))
2014. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Küldj képet magadról lakhelyeddel együtt, és ha közel laksz hozzám átmegyek elmagyarázni a lényeget.

Hajrá! (22f)

2014. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mit is vártam..

Sajnálom, hogy az agytérfogatod 0, és a szemed sem valami jó: NORMÁLIS VÁLASZOKAT

2014. dec. 25. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Én a 2. vagyok, miért nem volt normális a válaszom????

Én ezt csinálnám, csináltam mikor haverommal 1 lányt szerettünk.

Mert nem tetszik a válaszom meg a véleményem azért nem kell hülyézzél mindjárt, én se voltam bunkó.

2014. dec. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!