Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés
2008. jan. 8. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ülj le vele és mondd el neki őszintén.Ha szeretitek egymást nem jelenthet gondot ennek a témának a megbeszélése sem.Remélem azért nem 12évesek vagytok.
2008. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így ahogy leírtad

ha kettesben vagytok

és mondjuk csókolóztok vagy valami meghitt dolgot csináltokk akk megmondod neki h ez neked nem elég

és kérdezd meg hogy ő mikor érzi magát készen arra h szexeljetek

ha nem akarja akk hagyd egy picit és hagyd gondolkozni is


a fiuk általában azt hiszik hogy a lányok szerények és ezért nem akarnak szexelni fiatalabban

pedig ők is vágynak a fiúra és ők is álmodoznak róla hogy mien lehet az első alkalom(gondolom nálatok is az első,de ha nem akk is tapintatosan közöld vele hogy mi is a vágyad)

csak a lányok általában óvatosak és felelősségteljesebbek és érzelmesebbek is(persze ez nem annyira nagy általánosság)

mond neki hogy vigyáni fogsz rá és h azért akarod mert szereted és ezzel akarod kifejezni hogy mennyire(mert remélem igy van)

és tudasd vele hogy vársz rá amig ő úgy nem érzi h akarja(ez biztonságot ad neki)

és nem siettesd(attól csak összezavarodik)

ha még nme pettingeltetek akk elöbb mindenképpen azt próbáljátok ki!!



soxerencsét


pux

2008. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen leírta az elöttem szóló!Pettingeljetek!Nagyszerű az is,bár én az orált nem próbáltam(nem is fogom asszem).Én 2 hónapig pettingeltem a barátommal,mielött megtörtént!Pusz
2008. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát virágnyelven is elmondhatod, ha érti...

ráutaló magatartással szokták jelenzni a fiúk mit óhajtanak, különben is csók közben, már megy magától minden, a testbeszéddel sokmindenre választ kaphatsz, hogy kiván-e téged...és ha benne a dologban akkor nem árt, ha felkészülsz előtte a védekezéssel, ha esetlen nála nem lenne mondjuk óvszer!

2008. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mond el neki franciául, majd ha nem érti, mutasd meg neki, mire gondoltál xd
2010. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!