Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a bnőm annyira rosszul/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a bnőm annyira rosszul/beteg (tüszős mandulagyulladás) hogy még engem sem szeretne látni? 21F

Figyelt kérdés

Már 2 napja nem láttam, és hát ma mondta, hogy még mindig nagyon szarul van, az anyja is azt mondta, hogy évek óta nem látta ennyire szarul, és hát próbáltam győzködni, hogy hiszen ott lennék mellette, hozzábújnék, de hát azt mondta ma még nem szeretné.


Vagy ez csak duma és kifogás? Én örülnék a párom látogatásának, akármennyire rosszul lennék.


2010. okt. 28. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos h kifogás.... én is voltam egyzser olyan rosszul hogy hazaküldtem a párom. annyira kész voltam, hogyg fájt ha hozzáértek a bőrömhöz.. szegény próbált kedveskedni, simogatott, de rosszul esett:S

hagyd ahd pihenje ki magát, simán lehet hogy nagyon rosszul van.

az meg a másik hoyg sokszor - főleg viszonylag új kapcsolatnál - nem akarja a beteg fél hogy lássa a másik ilyen sz*r állapotban.

2010. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarom ilyenkor látni a páromat, mert

1. Félek h ráragasztok valami bacit

2. Nem szeretem ha ennyire rossz állapotban lát

3. Néha tényleg minden külső "inger" kellemetlen, és inkább egész nap csak alszok.

2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem valami jó dolog ez a tüszős mandulagyulladás, nekem is volt már, és szerintem nem kifogás, tényleg szarul érezheti magát. De hétvégén látogasd meg, biztos örülni fog neki:-) 24F
2010. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Há nem tud nyelni, nem eszik, mivel fáj neki, alig tud beszélni, egész nap az ágyat nyomja elmondása szerint. Remélem azért hiányzom neki:)
2010. okt. 28. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ne is haragudj de en ugy otthagynam mint a fene. egy nagy paraszt ha nem akar latni es tuti nem szeret teged. lehetetlen hogy nem akar latni. csak kifogas! ne is kerdezz semmit tole csak ugy lepj le. nem erdemel meg teged. vagy a legjobb,ha meggyogyult utana mikor o akar latni teged te egy honapig ne talalkozz vele mond hogy nincs kedved.
2010. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó te egy habzó szájú idióta barom vagy. Vagy még soha nem volt mandulagyulladásod...


Kedves kérdező!

Szerintem sincs itt semmi probléma... Iszonyúan rossz érzés, amikor az embernek ég a szeme a láztól, nem tudja forgatni a fejét semmilyen irányba mert a nyirokcsomók úgy meg vannak dagadva mint a franc, úgy érzi hogy tele van a feje trutyival és ha feláll beleszédül, mintha kicsit részeg lenne és mindemellé képtelen enni meg beszélni. Nekem tavaly volt hozzá szerencsém és álmomban sem hittem volna, hogy ennyire hihetetlenül rémes tud lenni egy betegség. Én sem szerettem volna találkozni akkor a barátommal, mert ki se láttam a fejemből, fájt mindenem, ingerlékeny és hisztis voltam de nagyon. De attól nem szerettem kevésbé. Várd meg míg meggyógyul, esetleg vegyél neki valami finomságot amit meg tud enni és adasd oda az anyukájával, vagy küldj virágot. :)


Üdv

21/L

2010. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyetértek nincs semmi baj, én ma voltam teljesen rosszul.. fejfájás hányinger.. én is hazajöttem inkább, pedig a barátommal lehettem volna, de egyszerűen nem esett jól most semmi, csak pihenni akartam :) szóval nyugi ;)
2010. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harcosangyal ***** válasza:

"ma 16:39" látszik, hogy még nem éltél át ilyet!


Nekem volt kb. 1 hónapja. Iszonyatosan fájt ráadásul fertőző {engem otthon is akart marasztalni csak épp fősulin nem egészen így megy}! És más sem maradhat csak úgy ki a suliból/munkából... Sőt miután olyan állapotba kerültem, hogy találkoztunk akkor se volt szájra puszi, se csók. De a mai is ugyanúgy szeretem ha nem jobban. És neki nem jelentett ez gondot!


Egyébként válaszolva egyetértek a többiekkel. Várd meg amíg meggyógyul és utána jó lesz megint minden :)

2010. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szegénnyel nagyon bunkó voltam, najó, nem bunkó, csak "fura". Neki marha szar lehet, de azért én is nehezen viselem. Úgy volt hogy találkozunk holnap, de már az se biztos, erre én elköszönésnél rávágtam egy "csááá"-t. Nem hibáztatom, csak sok mindent terveztünk erre a hétvégére, de lehet hogy az egész hét ugrik....szar ez így nagyon....
2010. okt. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!