Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nem hajlandó a kedvemért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem hajlandó a kedvemért ezt felvállalni?

Figyelt kérdés

Párom nagyon jól keres, de egyúttal egyáltalán nem érdeklik a külsőségek. Nem igénytelen, mert a ruhái tiszták, meg minden, de egyáltalán nem ad arra, hogy márkás cuccokban járjon, vagy drága helyen együnk.

Kértem már párszor, hogy változtassunk ezen, mert nekem jól esne, ha látnák az ismerősök, hogy jól megy a sorunk, de ő erre egyáltalán nem nyitott.

(Nem azt akarom, hogy luxusautóval jöjjön értem, meg ilyenek, csak hogy mégis látszódjon valamennyire a jó mód, ha már adott.)


máj. 18. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Itt inkább az a kérdés, hogy te miért nem vagy hajlandó elfogadni, hogy ő ezeket nem akarja és azt sem, hogy ezzel traktáld.
máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nőként írom, és úgy, hogy egyikük sem keres rosszul (mindketten millió felett) de nekem alapból iszonyatosan red flag és proli, ha valaki azt nézi, hogy milyen márka van rajtam. A férjemtől se várom el, hála istennek ő sem ilyen. Ezek szerint te is proli vagy, kérdező, ha ez számít.

Sokkal inkább lényeges, hogy mennyire érzem jól magam az adott ruhàban, mennyire megy az egyéniségemhez. Legyen tiszta, ne szakadt, agyonmosott és bolyhos, de innentől kezdve halál mindegy, hogy turkàló, H&M, Mango, Tommy vagy netàn Dolce és Gabbana... Én azt a pasit offolnàm egyből, akinek ez számít.

máj. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ciki hogy nem tudsz felvágni a többi csaj előtt a pasiddal. Szóval a farokmérettel is gond lehet nála, ez szívás...
máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Troll
máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez nagyon jó ötlet.Majd jönnek utána a fiatal csajok, akik lecsapják a jómódú apucit a kezedről, addig csinálod ezt a hülyeséget.

Aki okos, az elrejti amije van.Nem vagy tisztában azzal, hogy milyenek az emberek.

máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát Te még nem vagy elég érett egy párkapcsolathoz.
máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne más fszával verd a csalánt. Ha ilyen kivagyi életmódot akarsz, akkor teremtsd meg magadnak, ne a pasidtól várd el. Írom ezt nőként.
máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen álgazdag pasira vágysz, akinek az élete a lizing, meg a hitel, csak kifele mutassa mennyi pénze van, mert ő megteheti!
máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés hogy mikor dob ki téged.
máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye liba vagy... Nem a te pénzed, te a faszid pénzével akarsz kérkedni??? Atya ég. A nők szégyene vagy.

35/N

máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!