Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagy kérés volt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy kérés volt, hogy egy nappal később ünnepeljük meg a születésnapját?

Figyelt kérdés
A barátnőm a 31-ik születésnapja péntekre esik. Gondoltam megünnepeljük szombaton. Ma elém állított, hogy vegyek ki szabadnapot pénteken, hogy csináljunk valamit együtt. Számomra nonszensz az egész és elutasítottam mondván, hogy semmi értelme ha amúgyis egy szabad hétvége következik. Most haragszik rám mert azt mondtam, hogy már nem gyerek és hogy egy napot simán várhat.
máj. 12. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Dobd, találsz jobbat....ez hallatlan, gyerekes és hülye viselkedés egy felnőtt nőtől.
máj. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy alapból várhatna, de neki ez fontos. Ezen nem valószínű hogy meg lehet győzni. Ritka a mindennapokban, hogy lehet valamit ünnepelni, szerintem nem óriási kérdés, hiszen egy évben egyszer van az embernek szulinapja, neki fontos, szerintem nem nagy dolog.
máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Az a kívánsága, hogy egy egész szabadnapot vegyél ki a szülinapjára elég önző dolog, bár nem tudom az időbeosztásod. Ha délután vagy estére hazaérsz, nem kaphat egy tortát, köszöntés és ajándékátadás, másnap szombaton meg majd buliztok?
máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Aznap nem lehetett felköszönteni? Ha reggeltől dolgozol, akkor ott az egész délután! Ha délután dolgozol, 2-ig ráértek ünnepelni...
máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Pénteken köszöntöd, szombaton party vagy közös program.
máj. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szabit veszek ki a szülinapomra, mivel idén hétfőre esik, már be van írva oda hétfő-keddre szabadság. Az ilyesmiket általában egyeztetjük a párommal előre és ő is ki szokott venni az enyémre meg én is az övére, szerintem ez nem egy hatalmas dolog, hacsak nem olyan az életed, hogy a havi 20+ napod elmegy fix dolgokra és nem tudsz rugalmas lenni a szabikkal, nekünk a fix dolgokon kívül általában simán van egy évben 7-8 napunk amiket csak úgy random be tudunk rakosgatni valahova, ha pihenni támad kedvünk.

Szóval függetlenül attól, hogy szerinted logikusabb lenne szombaton ünnepelni, szerintem ez nem egy olyan dolog, amiből normális esetben probléma születne.

máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Az én barátnőm még ajándékot se vett nekem.. míg èn az övére igen.
máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Én nem sértődnék meg ilyenen, de azt is megértem ha valakinek rosszul esik.

Gondolom már elképzelte hogy lesz egy tök jó, emlékezetes napotok + hosszú hétvégétek, aztán sz.rul esett neki hogy leintetted azzal a szöveggel hogy "majd letudjuk holnap, ne legyél gyerek"

máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem nagy kérés, viszont az sem az, hogy kivegyél aznapra szabit. Nem az a lényeg, hogy tud-e várni vagy sem (nyílván tud, nem is erre megy ki), csak maga a gesztus jól esik. Ennyi.
máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet kérnie és ezért megharagudnia gyerekes. Illetve ha lenne konkrét oka és 2 héttel ezelőtt közösen meg lett volna beszélve, akkor lenne ez rendben.
máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!