Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg megbocsajthat nekem a baratom?

Figyelt kérdés

HOSSZU lesz..:(


Megbeszeltuk a baratommal, hogy nala leszek most egy hetet megint. ( csutortokon kellett volna mennem hozza ) Mivel o mar dolgozik en meg tanulok es utana mas kotelezo elfoglaltsagom is van ( volt..), pl edzes, es heti ketszer mehetek dolgozni is a suli mellett es neha a barataimmal vagyok ,igy mi keveset lehettunk egyutt. O meg munka utan, futni szokott menni, de ezt most kihagyta eddig a rossz ido miatt.


A lenyeg, hogy 3 honapja viszont,rendszeresen feljarok a lakasara es havonta 1 hetet ott toltok nala, de ez lemondassal jart. Edzeni nem jarok mar, mert ha a baratom este 6ra otthon van akkor meg varhatna ram jo par orat mivel nekem meg 8kor van vege az edzesemnek es utana meg mire haza erek az felora ( mert Pestiek vagyunk )


Igy viszont azert tobb idot toltunk egyutt es ha van neki szabadsaga vagy csak kettoig kell dolgoznia akkor utana egesznap szabad ( nekem meg pont kettoig tart a suli ) Nagyon szeretek vele lenni, imadjuk egymast talan tulsagosan is..:)


No a lenyeg, hogy a barataimmal viszont nagyon keves idot tolthettem:/ Van ket fiu baratom akiket 5 eve ismerek, de nem a suliba jarnak. Veluk munka utan szoktam talalkozni, de mostanaban ez nem jott ossze, mert a baratommal toltom szinte minden szabadidomet. Es a masik, hogy a parom nem tudja, hogy van ket fiu baratom akikkel nagyon joban vagyok. Nekem ok olyanok mintha a batyaim lennenek. Az elmult ket het soran tobbszor is felhivtak, hogy mikor talalkozunk, miert nem tudok valaszolni sokszor nekik facebookon, raadasul az egyikuk haragszik is ram, mert ugy erzi mar le----rom ot es csak a parom erdekel. Ami nem igaz!!! Oket is szeretem es fontosak.


A parommal szerdaig talalkoztunk ( suli ... melo utan ) Csutortokon ugy volt nala leszek. De meg az nap iskola utan sikerult a 2 fiu baratommal talalkozni es elmentunk Mcdonald'sba, beszelgettunk, meseltunk egymasnak es probaltam veluk bekesebb vizekre evezni, mert az elejen mind 2-en a paromrol kerdezoskodtek es csunyan is beszeltek rola, szerintuk a parom csak kiakar majd sajatitani, ezert rajuk szoltam, hogy ezt ne..! Utana ok is meseltek nekem, az egesz este klassz volt veluk, de utana mindenki ment haza.


A parom felhivot, hogy miert nem vagyok mar a lakasan, valami kozbe jott-e stb.

Tudom, hogy szornyu ember vagyok es a hazugsag undorito dolog, de azt mondtam neki, hogy ma is bekellett mennem dolgozni, es most mar faradt vagyok majd holnap ( az az penteken ) megyek csak hozza. Elhitte amit mondtam, vagyis azt mondta, "oke elhiszem" stb kicsit beszeltunk meg es leraktam.


De Penteken delutan amikor elmentem hozza es lepakoltam a cuccomat, akkor a baratom is otthon volt, mert 4tol kellett mennie dolgozni. A gond az volt, hogy a parom nagyon jol tudta, hogy csak Hetfon es Szerdan kell mennem dolgozni, ezert bement penteken reggel a munkahelyemre es erdeklodott utanam, hogy nekem mikor volt utoljara ott jelenesem

A baratom karba tett kezzel allt elottem es kozolte velem, hogy tudja, hogy nem dolgozni voltam, rogton kerdezte, hogy miert hazudok, mit tettem, nem csinaltam hulyeseget. Nagyon merges volt:( Gyava voltam, nem mertem neki felhozni ezt a 2 fiu baratomat, ezert csak dadogtam meg probaltam valamit fullenteni, de nem ment. A baratom meg percek alatt turelmet veszitette es mar felemelte a hangjat:( ilyet meg soha nem csinalt. Nagyon izgultam, meg feltem, hogy ha nem leszek legalabb most oszinte akkor csak nagyobb baj lesz. Megmondtam neki, hogy kikkel voltam es miert talalkoztam veluk meg minden. A baratom meg torka szakadtabol uvoltozni kezdett, hogy most azonnal takarodjak el innen, nem akar latni, meg miegymas:( Nem tudtam mit mondani, csak bocsanatot kertem, de az meg akkor nagyon nem volt hiteles az en szambol.

Haza mentem, vegig bogtem az egesz napot. Irtam a paromnak facebookon, hogy nagyon sajnalom, meg hogy beszeljuk meg. De nem valaszolt csak este 6korul, hogy szombaton ( vagyis ma ) majd megbeszeljuk, de szeretne ha a ket fiu baratomat is lathatna es mind3unkkal tudna beszelni.

Megbeszeltuk, hogy talalkozunk. Ennyi! Azt mondta ma reggel amikor hivott nem reg,hogy azt mar oldjam meg egyedul, hogy rabeszeljem a fiukat arra, hogy talalkozzanak vele..nagyon, nagyon duhos ram es szerintem egy szavamat sem hiszi el, ezert majd a fiuktol akarja hallani a fejlemenyeket.


A ket baratommal beszeltem, meg lelkesek is voltak, hogy talalkozhatnak a parommal, kicsit mergesek ram, mert igy utolag azt mondjak mar elkellett volna mondanom, hogy van ket fiu baratom stb.


A kerdesem az lenne, hogy szerintetek mit kellenne mondanoma a paromnak, hogy ezt jova tegyem?


Meg helyre hozhatom a dolgokat?;(


A 2 fiu baratomrol azert nem meseltem a paromnak, mert o nagyon ellenzi ezt a no es ferfi kozott levo baratsagot. Ezt tobbszor is elmondta nekem, mert azt azert tudta, hogy van par fiu haverom es azert figyelmeztett nem egyszer, hogy nem orul neki, hogy tobbnyire csak fiukkal vagyok. Es a ferfiakrol mindig ugy beszelt, hogy a hideg futskosott a hatamon, mert allitolag neki azert nincsen nonemu baratja, mert ha kapcsolatot nem is tudna vele elkepzelni, biztos, hogy megdugna stb

En meg attol tartottam volna, hogy meselek a 2 fiurol akkor majd kiakad es nem tudom..;( nem tartottam jo otletnek, hogy ezt elmondjam neki.


6 honapja vagyunk egyutt. O 25 eves en 20 leszek.



2017. febr. 4. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, hogy most teljesen mashogy hiszed, de ezert a kapcsolatert nem nagy kár.
2017. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod, hogy kicsit bizarr az, hogy a barátod a munkahelyedre jár utánad érdeklődni?
2017. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De! Kicsit azert ijeszto, foleg ha ezutan ellenorizni akar majd mindig.
2017. febr. 4. 11:01
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lesz egyszerű...

Alaphelyzetként hazudtál neki kétszer, pluszban volt két fiú barátod, amiről tudod hogy nem örül neki (ja és ez is titokban ment). Ezt a fiúkkal való barátkozást sokkal előbb meg kellett volna beszélni vele, hogy neked két ilyen barátod van gyerekkorod óta, semmit nem akarnak tőled stb. stb., lehet hogy elfogadta volna. Tudod, az őszinteségbe, amkt sokan keresnek a leendő párjukban ez is beletartozik, hogy elmondasz neki olyan dolgokat, aminek nem fog örülni.

Ha szerencséd van, akkor a mai találkozón nem rendeznek harmasban tömegverekedést, a leírás alapján elképzelhetőnek tartom sajnos. De simá benne van, hogy normális beszélgetés lesz es még meg is bocsát neked.

P.S.: a srác sem teljesen normális, hogy a munkahelyeden kutat utánad, meg nem hagyja, hogy fiú barátaid legyenek. Biztos hogy szeretnéd ezt?

2017. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

Férfi és nő között őszinte barátság? Rettentő ritka. Talán 70-en felül. Valójában ki szokott derülni, hogy valamelyik fél nagyon szívesen továbbfejlesztené, ha lehetne, és igazából szenved benne.

Kiváncsi lennék, milyen lett a 4-esben folyt beszélgetés. Ha a fiúk intelligensek, talán le tudják szerelni a barátodat, de kicsit hajlok rá, hogy #1-el és #2-vel egyetértsek.

Este visszanézek.

2017. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem voltál őszinte.Hazudtál.Mégis mit vársz hogy bizzon benned.Amúgy férfi és nő között nincs barátság.A srácok megb😃asznának.Ne légy ilyen naív.....
2017. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem ba...nak meg, nekik tobb kapcsolatuk is volt azota es ok tenyleg csak a barataim. Olyanok mintha a batyaim lennenk, igazabol amikor meseltem nekik a paromrol ( amikor meg nem voltunk kapcsolatban) akkor nagyon tamogattak es mindig adtak tanacsokat, kedvesek voltak velem es altalaban ez mindig oda vissza mukodott. Sot amikor kisebbek voltunk megkerdeztek tolunk, hogy mi 3an testverek vagyunk-e. Pedig aztan nagyon nem is hasonlitok rajuk, talan csak a hajszin az ami mind 3unknak ugyan olyan.


Egy orakor talalkozunk. Mar nagyon izgulok:(

Hat a 2 fiu baratombol kinezem, hogy verekednenek a parommal, mert amiota viszont vele vagyok, csak ellenzik a kapcsolatunkat, mert nem vagyok veluk eleget, pedig aztan nekik epp eleg gondjuk, es elfoglaltsaguk van.

De mivel ott leszek en is es nem lesz gond, biztos, hogy nem lesz verekedes, megvedenem a paromat!! Majd meglatjuk mi lesz:(


A parommal mindenkepp beszelni szeretnek errol..hogy elment a munkahelyemre es ellenorizget. Nem hiszem, hogy ebbol gond adodhat, ha megtudunk mindent beszelni ma, es megbocsajt nekem, akkor helyre hozhato ez az egesz!! Szeretem a baratomat, NAGYON!! :( Nem akarok senkinek se rosszat.


Ez a hazugsag, es hogy titkoltam. Tudom, hogy ez hiba volt, nagyon sokszor elakartam neki mondani, millioszor!!! De nem mertem, es mivel tudtam talalkozni ugy a fiukkal, hogy nem tudott errol, azthittem igy jobb lesz akkor. Nagyon felek, hogy majd ezzel jon..es most latja majd eloszor a barataimat is:(

2017. febr. 4. 11:36
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Itt tulajdonképpen nem az a fö gond, hogy hazudtál, hanem elöször is a magánéletedet fel kellett (volna) adnod a barátod miatt, másodszor meg az, hogy ordibál veled, teljesen kontroll alá akar venni, és a tulajdontárgyának tekint téged.


Hidd el, jobban jársz, ha ezt lezártnak tekinted és keresel egy normális, nem ennyire betegesen kisajátító valakit.

2017. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8# hogy érted azt, hogy tulajdontárgyaként tekint rám? Meg, hogy kisajátít?


Hiszen eddig csak keveset tudtunk együtt lenni. Meg az edzés azért kellett ott hagynom, mert akkor tényleg nem lett volna lehetőségünk együtt lenni. Ezt megtudtuk beszélni.


Azt a tulajdontárgyaként tekint rám dolgot sajnos nem értem. Ő eddig kedves volt velem, és nem voltak veszekedések, lehettek fiú haverjaim is, de fiú BARÁTról nem akartam hallanni, nagyon ellenzi:(


Most majd kiderül minden. Megyek

Sziasztok


Köszi az eddigi válaszokat.

2017. febr. 4. 12:01
 10/19 A kérdező kommentje:
*nem voltak veszekedések, lehettek fiú haverjaim is, de fiú BARÁTról nem akart hallanni, nagyon ellenzi:(
2017. febr. 4. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!