Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsajthato parkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsajthato parkapcsolatban idegen embereknek nude kep/video kuldes?

Figyelt kérdés
kifejtett véleményekre, tapasztalatokra lennek kíváncsi
márc. 26. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát.. ez sok mindentől függ. Gondolom itt más baj is van ami ezt eredményezte. Az mindenképpen felmerülne, hogy ezt a kapcsolatot érdemes-e folytatni. Ez más, mint az, hogy eltörsz egy tányért.
márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne megbocsátható, amennyiben ő maga küldte a képet és direkt (az nyilván más, ha bizonyíthatóan ellopták a telefonját, vagy nekem címezte a szöveget, de elütötte a címzett mezőben a nevet).
márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Én nem nézném el.
márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

“ Hát.. ez sok mindentől függ. ”


Nálam kvára semmitől nem függene, instant kuka az ilyen ember xd

márc. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

#4


Jó hát én is erre hajlanék, de nem biztos, hogy ezt mondanám akkor is, ha lenne 20 év házasság mögöttem 3 gyerekkel és ellaposodott a szexuális életünk ezért a feleségem küld valakinek neten magáról nude képet.. szóval azért nem ennyire fekete fehér.. hogy instant kuka. Ezért írtam, hogy sokmindentől függ, mert nem ennyire egyszerű.


Nyilván ha velem lenne ilyen egy 3 hónapos kapcsolatban akkor azt mondanám, hogy instant kuka.

márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
#5 akkor sincs értelme már megtört bizalommal együtt maradni, de persze sok ember ezt teszi az anyagiak miatt.
márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
egy eves kapcsolat, meg fiatalok vagyunk, es nem volt problema a szexualis eletunkkel
márc. 26. 14:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább keress egy normálisabb pasit ehelyett a hímribi helyett. Biztos lehetsz benne, hogy félre is fog dugni, amint alkalma lesz.
márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem tudnám elfogadni, ez a fajta intimitás csak ránk vonatkozik. Ha nem így van, akkor a pasi nem engem keres.
márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsájtható természetesen, de elfelejteni nem lehet. Mindig benned lesz, hogy megcsalt. Ez a megcsalás egyik formája. Nem kacsintgatott kifelé, hűtlen hozzád. Ezek után is az lesz. Csak jobban fog vigyázni, az is biztos, hogy aki vevő lesz rá azzal menni fog. Te dolgod mit csinálsz, de én hanyagolnám őt. Fiatal vagy, kár rá pocsékolni az energiát.
márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!