Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a párom nem akarja megosztani az ételt/nasit velem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyeségnek tűnik, de egyszeruen idegesit. Én mindig mindent megosztok vele, ő meg kb, rejtegeti el előlem a dolgokat. Van hogy én veszek valami nasit, es o porciozza ki az részemet, ugy kell kérnem kb. Ha meg többet is kérek akkor meg kommentálja, hogy “hu még egyet szeretnél?”

Közben meg értitek, én vettem.

Vagy rendel valamit, és pl. A sültkrumplit direkt a maga oldalára helyezi, hogy véletlenül se érjem el, ha meg kérek, akkor látom a fején, hogy idegesíti.

Már ott tartok, hogy egyszerűen nem akarok együtt étkezni vele, mert mindig ez a vége. Hogy lehet ezt normálisan megbeszélni? Ha felhozom, akkor azt mondja, ez nem

Igaz, és nem érti miért mondom ezt..


máj. 23. 07:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem veszel, vagy rendelsz magadnak is? Miért az övét kell enned? Valahogy meg tudom érteni, ez nagyon idegesítő.
máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 bolognai a kedvencem ***** válasza:
83%

Miért nem rendeltek többet vagy két adagot?

Egy sült krumpli azért nem olyan nagy összeg...


Nasi esetén is lehet venni 2 csomagot és akkor mindenki megeszi a sajátját.



Azt nem tudom megmondani, hogy nála ez honnan jön, az például engem is idegesítene, ha bele akarna valaki enni a tányéromon lévő kajába. Az nyilván nem, ha veszünk egy nasit vagy valamit és elfelezzük vagy megosztjuk. Ez alap.

máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Én megértem őt
máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális. Még az állatok is megosztják egymással.
máj. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Más kajáját sose várom el, hogy adjon belőle, rendelek magamnak amit szeretnék. Van aki többet eszik, és az pont neki elég.

Az én parom pl a rendel egy sütit előre kiköti, hogy nem fog belőle adni szeretné ő megenni, de rendel nekem is egyet. Megértem és igaza van, nem fenem mas kajájára a fogamat, és nem fogok hozzányulkálni.

Az, hogy a te nasidat ő osztja be és kiporciózza neked elég érdekes. Szerintem azért ilyen kajaféltő, mert gyerekkorában nem jutott neki, vagy mindig megkellett osztania másokkal gyerekkorában és nem jutott neki annyi amit szeretett volna.

2 felnőtt emberek vagytok sajá keresettel elég gyerekes, hogy a kaján meg a nasin megy a féltés.

1 zacskó csipszet haza se vinnék mert az tényleg 1 emberre elég, mindig mindenből 2őt veszek.

máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk egy közös haver, tesója, anyósod is megerősíthetné, hogy irigy. Vagy egyszerűen csak elengeded és mindenből duplát vesztek. Ill. a maga adagját majd ő megveszi, a saját nasidat meg te. De akkor te se adsz belőle, aztán ennyi.
máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
71%
A gond az, ami kimarad a kérdésből. Hogy amikor kaját rendel, te kussolsz, de amikor már ott van, akkor "jáj, csák ety fálátkát háegyekmá belőle". Iszonyú idegesítő viselkedés, az egyik testvérem volt ilyen, rejtegettük is előle az ételt, mert egér módjára mindenbe bele kellett ennie.
máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
21%

Ide illő anekdota:


Férfi: "Rendelek magamnak egy pizzát. Kérsz te is valamit?"

Nõ: "Nem"

Férfi: "OK."

Nõ: "...vagy mégis?!"

Férfi: "Na mi legyen akkor?"

Nõ: "Nem tudom"

Férfi: "Nem tudod, hogy akarsz-e valamit enni?"

Nõ: "Nem."

Férfi: "Éhes vagy?"

Nõ: "Nem tudom, talán igen."

Férfi: "Mit értesz azalatt, hogy "talán"...?"

Nõ: "Azt, hogy nem vagyok biztos benne."

Férfi: "Ha én éhes vagyok, akkor észre szoktam venni."

Nõ: "Talán késõbb éhes leszek."

Férfi: "Ok, akkor rendelek neked is egy pizzát." Nõ: "És ha késõbb mégse leszek éhes...?"

Férfi: "Akkor otthagyod."

Nõ: "Az pocséklás."

Férfi: "Akkor becsomagoltatod és megeszed holnap."

Nõ: "És ha holnap nincs kedvem pizzát enni?"

Férfi: "Pizzát mindig lehet enni."

Nõ: "De nem nekem."

Férfi: "Akkor keress valami mást."

Nõ: "De most nem akarok mást."

Férfi: "OK, akkor mégis egy pizzát kérsz."

Nõ: "Nem."

Férfi: "Akkor nem kérsz semmit."

Nõ: "De."

Férfi: "Megõrjítesz!"

Nõ: "Miért nem rendelsz magadnak addig is valamit...?"

Férfi: "Ahogy gondolod..."

Nõ: "Rendelj magadnak egy sonkás pizzát!"

Férfi: "De én nem szeretem a sonkát."

Nõ: "Én viszont igen."

Férfi: "Azt hittem, hogy MAGAMNAK rendelek...?!"

Nõ: "Persze, hogy magadnak rendelsz."

Férfi: "Akkor minek rendeljek Sonkát...?"

Nõ: "Ha esetleg megéheznék akkor ehetnék belõle."

Férfi: "És?"

Nõ: "Azt hiszed, hogy megeszek valamit, amit nem szeretek?"

Férfi: "Hogy-hogy TE - megeszel valamit?"

Nõ: "Miért ne?"

Férfi: "Egy pillanat... tehát én rendelek magamnak valamit, azért, hogy te ehess valamit, ha esetleg késõbb megéheznél...?!"

Nõ: "Pontosan."

Férfi: "És akkor mit eszek én?"

Nõ: "Az is lehet, hogy nem leszek éhes..."


Megjegyzés: A legfelsõbb Bíróság felmentette a férfit a gyilkosság gyanúja alól és a vádat önvédelemre változtatta meg

máj. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%

Bizonyos szempontból igaza van.

Ha én csinálok/szedek magamnak ennivalót, mindig megkérdezem a páromat is, hogy ő is kér-e.

Mikor erre "nem" a válasz és mégis beleeszik az enyémbe, attól én is agyfaxt kapok.

A többi dolgot viszont én sem értem. Mi az, hogy "kiporciózza" neked a kaját? Velem ezt nem csinálná, az biztos.

Ha ilyen kis faxjankó, vegyél csak magadnak nasit és te se adj neki.

máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy kevés pénze van, vagy túl spórolós?
máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!