Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ilyen gondolkodású valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen gondolkodású valaki?

Figyelt kérdés

Párom haragszik a világra. Konkrétan a munkályára, szüleire, minden problémája miatt feszült.

Emiatt velem is úgy viselkedik mintha egy nyűg lennék. Pedig szeretnék segíteni számára amiben csak lehet, de nagyon közönyös velem sem igazán akar beszélni az elmúlt pár napban. Önfejű. Ez kihat a kapcsolatunkra is. Semmi nem jó, ha megírom neki, hogy szeretem beszéljük meg, semmi válasz. Ha megmondom a frankót, hogy önző akkor csak vita kerekedik. Lehet ez csak a kapcsolatunkon mélypontja próbálok türelmes lenni. Ismerem annyira, hogy megérje az, hogy most kikell tartanom. Szerintetek a problémái miatt közönyös velem? Vagy Konkrétan velem van baja?



máj. 23. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

"szeretnék segíteni számára amiben csak lehet, de nagyon közönyös velem sem igazán akar beszélni az elmúlt pár napban"

Ő nem szeretné, ha segítenél neki. Nem akar és nem vár tőled semmit.

Jobb lenne, ha útjára engednéd.

máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Sok ilyen van. Egyáltalán nem egyedi eset.


"Ismerem annyira, hogy megérje az, hogy most kikell tartanom."


Ezt a mondatot nem igazán értem, de ha neked jó így, akkor szenvedj tovább mellette.

máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Laylah ***** válasza:
100%

Csak nem az exemmel jársz? XD

Amúgy nem tudsz vele mit kezdeni a problémáival van elfoglalva és pont nem érdekled.

máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha problémaim van nem vetítem ki a masikra, nem fogok panaszkodni állandóan és negatív lenni, viszont elvárom a másiktól hogy tiszteletbe tartsa azt hogy nekem abban a par napban épp nyugira van szükségem.

Én sem szeretem ha valaki állandoan panaszkodik és dühöng, olyankor ha megmondó nagy okost játszol sem feltétlen segít, csak hagyd kicsit békén ennyi.

máj. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4es. Mennyi ennek max az ideje? Meddig legyek csendben?
máj. 23. 11:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha ideges békén hagyod, majd jelentkezzen.
máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SataiGnum válasza:
Elejéről kezdve ilyen, vagy csak most kezdett el ilyeneket csinálni?
máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pár hete. De tényleg sok minden össze jött neki
máj. 23. 13:26
 9/10 SataiGnum válasza:
Neki kéne megmondania, hogy mi a problémája, különben nem csoda, hogy nem tudsz mit kezdeni a helyzettel. Szerintem az előttem lévő jól mondta, hagyd békén kicsit.
máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írjon naplót, írja ki magából a gondjait, olvassa át, és rá kell jönnie az okokra, gondokra, de a megoldásokra is.

Pszichológus segítsége is fontos lenne.

máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!