Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító a párotok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító a párotok nagy wc-zése? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem az, elöször élek együtt valakivel, de undorítónak érzem.

máj. 23. 23:51
1 2 3
 1/23 bolognai a kedvencem ***** válasza:
96%
Pedig jobb, ha tőlem tudod. Az életetben egy dolog biztos. Mindenki szarik, és senkié sem rózsaillatú.
máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Mit kell ezen kezelni? Nem értem. Mindenki eszik, emészt, vannak biológiai folyamatai, anatómiai sajátosságai, és akármilyen hihetetlen, mindenki fingik, böföh, vizel és kakál. Ezen mi olyan meglepő? Te se szivárványosat nyomsz a wc-be! Aztán még ha gyereketek is lesz, akkor a nagy wczés is fel fog érni egy családi rendezvénnyel. Csak mondom!
máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél rosszabb dolgok is, hidd el.
máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, neki is illúzióromboló, amikor tudja, hogy bent vagy a budin és éppen egy anakondát nyomsz ki magadból.
máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De érzékeny itt valaki... Szerinted az ellenkező nem nem szarik?
máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

A sajátomé is

Én tuti csak úgy költöznék össze valakivel ha lenne 2 fürdő

máj. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Fel kellene nőni egy komoly párkapcsolathoz. Neked ez láthatóan még nem sikerült, ha azon fanyalogsz, hogy az emberek, köztük a párod is szarik, sőt, még büdös is. Te is megteszed, és az se légfrissítő, csak szólok. Remèlem talál magának szegény egy normális társat.

Óvoda szinten mozogsz kb.

máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#7 Még az óvodások is tudják, hogy a kulájuk szaga nem egy csokor rózsára emlékeztet.
máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8. Igaz. Túlbecsültem a kérdező értelmi szintjét.
máj. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Váljatok el és szarjál egyedül.
máj. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!