Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító, ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító, ha a barátod előtted szellent, és kibeszéli a kakálást is?

Figyelt kérdés

A barátom pont ilyen. Volt már úgy hogy konkrétan elfordult az ágyban, és lepukizott engem, és ezután azt mondja, hogy nem fogok belehalni abba, mert véletlenül lepukizott. Volt már olyan, hogy ettünk, ő hamarabb befejezte a kajálást, majd utána szellentett. Mikor mondtam, hogy eszek, akkor azt mondja csak egy kicsi volt. De volt már úgy, hogy pettingelés közben is fingorászott. De olyan is volt, hogy pont kiszállt a kocsiból és pukizott egyet. Persze nem volt ott senki, de én kínosnak éreztem így is.

Ha a munkahelyén van, meg leírja, hogy pont kakált, vagy hogy örült hogy kiért a wc-re, mert ment a hasa.


2023. máj. 10. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Undorító és proli. Az ovisok sem viselkednek így, mint egy ösztönlény.
2023. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem túl intelligens.
2023. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nevetséges és undorító viselkedés.
2023. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én is el szoktam mondani a paromnak, ha elrontottam a hasam, ebben nincs semmi. Nyilván nem ecsetelem a színét vagy a szagát.

Minden ember szellent tomegkozlekedesen, az ágyban vagy az asztalnál, csak a legtöbb ember megoldja csöndben.

2023. máj. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Reddit2021 ***** válasza:
46%
Undoritó egy féreg
2023. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kajáláskor és direkt egymást soha nem pukiznánk le.

De van, hogy pl tudom, hogy szegény nem tud wc-re menni már több napja vagy pont, hogy megy a hasa ebben nincs semmi, van hogy fingik egyet előttem. De direkt egymás orra alá soha az azért már ocsmány dolog lenne.

2023. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a sok fingós-böfögős kérdés elég sok mára. Pedig még öt óra sincs.
2023. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Te választottad.
2023. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg pont hogy közvetlen és természetes
2023. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
igen, az
2023. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!