Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaró lenne neked?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró lenne neked?

Figyelt kérdés

Az hogy a párod nem tudja mennyit is keres vagy mi a bevétele pontosan.

Nyilván nem forintra pontosan de az h kb 150nel keveset mond..


máj. 24. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hogyhogy nem tudja? Ha fix alkalamazott fizetése van akkor nem is kérdés tudnia kell. Ha diákmunkában van, vagy beugrós, esetleg alkalmi munkás órabérbe akkor is nagyjából tudhatja ha kiszámolja.

Ha vállalkozó akkor nyilván mas.

máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
76%
Nekem az zavaró, hogy már a kérdést sem értem, pedig azért nem vagyok hülye ember.
máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudja ő pontosan fillérre, hogy mennyit keres, csak neked nem akarja elmondani. Az emberek ezzel általában pontosan tisztában vannak.
máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne zavaró?

Egyik párom online tőzsdézik főállásban hol ennyi hol annyi a nyeresége profit vagy bukás allandóan változik. Annyi van meg csak fixen ami fixen félre van neki téve a bevételekből abbol akar a házépítésnek nekiállni.(ez sok millió ft)

Valamint pénzt ki sem vesz szinte soha, mert forgatja, úgy él mint vmi minimálbéres csóró, kocsit se tart fent.


Néha mutogatja hogy melyiknek most mennyi a hozama, dehát az nekem nem mond semmit.


Másik párom bére függ attol is mennyit éjszakázik vagy vagy ünnepnapokon is(vendéglátás), ami mellett kb 4 másik fekete üzletben is seftel illegálisan. A kocsiban a keszpénzek kúlön vannak kategorizálva hogy mi a profit, mit kell kifizetnie, az üzletből kinek mennyit kell leadnia stb, állandó változó faktor is nála a pénz, de ő legalább ad a kocsira is megjelenésre is, meg rám is. Ő él is, nemcsak a fogához veri.

máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*van e ünnepnapokon is
máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bolognai a kedvencem ***** válasza:
36%

#4


Harmadik párod hogy hogy nincsen?

máj. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosra megy azért van több 'párja', hogy mindig legyen kárja🤣🤣
máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van mellette egy hivatásos gondok, aki kézben tartja az ügyeit, akkor megértem.
máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!