Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a barátnőtökkel? Illetve a mostani barátotokkal (pasitokkal)?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ihlet kéne hogy, hogy mennjek oda egy csajhoz hogy randit kérjek. És arra lennék kíváncsi hogy történt az első beszélgetéstől a randikérésig.

Ami lényegesebb az első beszélgetés. Ezzel nem tudok mit kezdeni! Oda menni oda mernék de.... hogyan, mien szöveggel?


elsősorban:

14-17 évesek válaszát várom! vagy aki emlékszik hogy ebben a korban hogy jöttek össze


16-17/F


2009. jan. 5. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

www.love.hu

Itt ismerkedtünk meg, majd találkoztunk párszor és összejöttünk.

2009. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,mimár 1000 éve ismertük egymást kb alsós 2.osztálytól,általánosban nagyon tettszett,ő volt az első akibe szerelmes voltam,és az egyetlen,nem szerettem rajta kivül senkit,úgy jöttünk össze,hogy én felvételizni voltam,és leszáltam a buszról ő meg látott,megfordult és haza hozott,én azt mondtam,örökhálám üldözni fog,csak utól ne érjen:))Ő meg erre:remélem utól ér,majdnem 2 éve ennek,azóta járunk
2009. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Osztálytársak voltunk,és nekem 9ikbe nagyon megtettszett (lány vagyok),de akkor nem jött össze.Aztán 1 évvel később (16 évesen) volt egy buli,ott beszélgettünk egész este,mármint kint,nem is a bulira figyeltünk.Azóta 1ütt vagyunk,és mára már a férjem (24ek vagyunk).
2009. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
taborba ismerkedtunk meg..megtetszett,szobaelegyedtem vele..aztan o folytatta..meselt nekem 1 csomo mindent magarol..erdekes volt..aztan lett belole egy tavkapcsolat de..mar vege:(
2009. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még írhattok!

Had tanuljak valamit :) :(

2009. jan. 5. 21:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mi egy forumon voltunk és egy születésnapján megköszöntöttem csak ugy udvariaságból.Felvett msn-re és nagyon jol elvoltunk.Azt összejöttünk.Nem valami hü de romantikus de igy volt jó és kész.

Majdnem egy éve vagyunk eggyütt.

2009. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A baratnomet mar harom eve ismertem, egy guildben jatszottunk World of Warcrafton (nem vagyunk hardcore kockak), nem nagyon beszeltunk, csak amennyi szukseges volt ehhez-ahhoz, aztan a sokadik csapatos talalkozo alkalmaval veletlenul egymas melle ultunk, es feltunt, hogy milyen csinos/okos/jofej/etc. Meghivtam egy italra,

a tobbi meg mar ment magatol ;) (ez mar tobb, mint egy eve volt)


Kovetkeztetesem: jarj nagyobb tarsasagba, azonos erdeklodesu emberekkel, ahol talalkozhatsz lanyokkal is, biztosan talalsz egyet, aki elnyeri tetszesedet. Kozos tema megvan, onnantol meg mar nem nehez szobaelegyedni... :)

2009. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
mi 1 ismeros kapcsan ismertuk meg 1mast, 1 suliba is jartunk de sokaig nem volt semmi. 1 nap egyutt mentunk hazafele es olyan jol ereztuk magunk h vegul elkerte az id-m. 3-4 napig beszeltunk neten, folyton hujeskedtunk es provokalasbol h megverem csocsoban megegyeztunk h pentek este eldontjuk 1 barban. nem volt konkret randi, o a haverevel jott sorozni, en is haverekkel vtam, szal gyakorlatilag csak elmondtuk 1masnak h hol leszunk pentek este. 1 ora utan megfogott es elvitt setalni. a tobbi mar tortenelem ahogy mondani szokas :)
2009. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!