Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára esküvőnk lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára esküvőnk lesz a párommal, és az elmúlt pár hónapban sorozatosan hazudtam neki az exemről és a végsőkig feszítettem a kapcsolatunkat. Hogyan bizonyíthatom be, hogy sokkal jobban szeretem, mint az előzőt, és hogyan tudnék helyrehozni mindent?

Figyelt kérdés

máj. 24. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert most is hazudsz.
máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj hozzá feleségül, sőt szakíts mert kamuzol nemcsak neki hanem magadnak is, vagy valami hazudtál neki és most jogosan nem bízik benned meg. Eléggé hülye, hogy esküvőt akar veled.

De helyrehozhatod úgy, hogy nem mész hozzá. Ha hozzámész állandóan gyanúsítani fog, kérdezősködni, lehordani és nehezen fogsz tőle megszabadulni főleg 1-2 gyermekkel a nyakadon, ráadásul az ő életüket is tönkretennétek. Szakíts vele!

máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem lehet nyíltan beszélni egy exről se, aki meg se bízik benned, meg ingoványos a talaj az egész kapcsolat alatt, hát az veszekedésekkel teli házasság lesz. A verés meg csak akkor jön ha már gyerek is van es nem tudsz hova menni.
máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kapcsolatod nem ér semmit, rendesen virít nagy piros betűkkel, hogy szabadulj meg tőle örökre és te nem akarod észrevenni. Tök mindegy, hogy miért hazudtál mert nem vagytok egymáshoz valóak. Dobd ki inkább ha jót akarsz magadnak...
máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Beszélhettem volna neki nyíltan, de nem így tettem. Abból nem lett volna baj. Viszont a szakítás szóba se jöhet. Sajnos a tetteim nem azt bizonyítják, hogy tényleg őt szeretem jobban bárkinél. A valóság az, hogy ezerszer különlegesebb, mint eddig bárki akivel együtt voltam, viszont ez bennem érzelem, nem olyasmi, amit meg tudnék fogalmazni.
máj. 24. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"ezerszer különlegesebb, mint eddig bárki akivel együtt voltam"


"Sajnos a tetteim nem azt bizonyítják, hogy tényleg őt szeretem"


A tettek számítanak babám, hazudni bárki tud bármit.

máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 ember házasodni készül és még mindíg az exből megy a balhé, ott valóban nem érdemes egy ilyen komoly lépést megtenni.
máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes belé és ő ezt tudja.
máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ebből semmi nem érthető.
máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na most akkor hazudtál az exedről, ezzel kivágtad a biztosítékot, és most helyre akarod hozni a dolgokat? Akkor egész idő alatt olyanokat hazudtál, miközben odáig vagy a vőlegényedért, amik számotokra romboló volt? Miéért? Áruld már el kérlek, mert ennek a logikájár nem értem 🤨
máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!