Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt 2 évben négy magzato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 2 évben négy magzatot vesztettünk el a kapcsolatunk romokban?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve vagyunk együtt. Két éve döntöttük el, hogy szeretnènk egy közös gyermeket. Nekem van már egy gyermekem az előző kapcsolatomból. (apuka lelèpett) Így èlünk hárman családkènt. Èpítkeztünk, csodaszép házunk van,de a legfontosabb a gyermek nem akar összejönni.

Az első három vesztesèg úgy èreztem mèg jobban összehozott minket,de a legutolsó óta (1,5hónap) valami elromlott.

A terhessèg kezdetètől táppénzen voltam,párom a covid miatt nem dolgozhat.

Folyamatosan együtt vagyunk,mert nem dolgozunk és ezen a vesztesègen nem tudunk túljutni. Sokszor ideges, semmit nem csinál,de szó szerint, pesszimista, undok és egyszerűen nem tudjuk megbeszélni a bajainkat. Ha belekezdek kiakad és kiabál,felhúzza magát és lelèp.Pedig annyira türelmes vagyok hozzá. Anyukája, barátnőim is mondták, nem értik hogy bírom vele?! Persze régebben is voltak hibái és nekem is,de ez a mostani helyzet szörnyű.

Már ott tartok sajnos, hogy olyan gondolatok járnak a fejemben, hogy elköltözünk a gyermekemmel. Tudom, hogy nehéz neki,de nekem is az. Engem műtöttek többször és a covid miatt egyedül kellett végig csinálnom.

Annyira dühös vagyok rá,hogy ilyenkor csak a rossz tulajdonságai járnak a fejemben. Nem vagyok boldog.

Mit tegyek? Hogyan tudnánk segíteni a kapcsolatunkon? Még csak elutazni sem tudunk kettesben,mert minden zárva.


2020. dec. 27. 17:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarok beleszólni,meg tudom hogy a kérdés sem erre irányul, de alig 2 év alatt elkészítettetek 3 magzatot, és még van bátorságotok csinálni a negyediket? Hogy lehettek ennyire felelőtlenek?
2020. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
22%
*elveszítettetek
2020. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
foglalkozzatok a meglévő gyerekkel.. és vizsgáltasd ki magad, még mielőtt újra összefekszetek.
2020. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát márpedig egyszer muszáj lesz megbeszélnetek, ami bántja, mert egyébként javulni nem fog. Gondolom magát hibáztatja, hogy miatta nem jön össze a gyerek, hiszen más férfitól ki tudtál hordani egy egészséges babát, szóval nálad "bizonyított" a termékenységed, de esetében ki tudja, milyen rendellenesség miatt halnak meg a magzatok még korai szakaszban (őszinte részvétem egyébként, baromi nehéz lehet ezt feldolgozni, főleg ilyen körülmények között). De attól még, hogy esetleg magára haragszik és ez így csapódik le, nem lesz élhetőbb a kapcsolatotok, igenis ki kell adnia magából a feszkót, el kell mondania neked, mi bántja és társként meg kéne bíznia benned, hogy ezeket együtt megoldjátok, ahogy eddig is. Viszont ez nyilván rajta múlik, te erősködhetsz akármeddig, ha nem akarja megbeszélni, akkor nem lesz javulás. Sajnos ez iskolapéldája annak, hogy két ember kell a kapcsolat működtetéséhez, nem tudod egyedül elvinni a hátadon az egészet.

Próbálj leülni vele egy pohár bor mellett beszélgetni, amikor jobb kedve van, hátha. Vagy ha másképp nem megy, vesszetek össze, haragjában az ember sok mindent elmond, amit egyébként nem tenne. Miután kiadja magából a dolgot, valószínűleg jobb lenne utána. Vagy legalább lenne esélyetek helyrehozni a kapcsolatotokat.

2020. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Természetesen nem fogunk újra próbálkozni,amíg nem derül ki mi a gond. De ezt már a második után is megtettük.

A kérdés nem erre irányult.

Ha nem erre válaszoltok, akkor kérlek ne is írjatok,mert van így is bajunk bőven!

2020. dec. 27. 17:39
 6/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es a választ. Magát hibáztatja,ezt mondta is,mert nekem van már gyerekem és szerinte vele van a gond. Hiába magyaráztam neki sokszor,hogy itt nincs olyan,hogy ki a hibás. Ki kell deríteni az okot,amit orvosolunk és lesz babánk,de nem igazán mentem ezzel sokra.
2020. dec. 27. 17:43
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
Egyedül kevés vagy hozzá, és a jelek szerint ő meg beéri a gyerekes duzzogással is. Jelenleg ugye ezt csinálja. Nos, ilyen emberrel nem maradnék együtt, akinek a probléma kezelése ennyiben ki is merül. Gyereket meg abszolút de nem vállalnék tőle a jövőben. Számítani nem lehet rá, max. a bunkó viselkedésben. Egyszer már megégetted magad, kell ez neked megint?
2020. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ez,kívülálló nem is tud ehhez tanácsot adni. Hasonló helyzetben voltam,sosem tudtam/tudtuk feldolgozni. A párom homokba dugja a fejét,nem beszél róla. Részemről pedig a szexuális vonzalom veszett el.
2020. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

8#


Ezek szerint külön vagytok már azóta?

2020. dec. 27. 18:14
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
hiba mondja hogy magát hibáztatja, ezzel a bunkóságát akarja mentegetni. A pasi akkor kezd ez így viselkedni, ha elégedetlen a nővel, többre jobbra vágyik. Még ha pont fordítva mondja is, egészen biztos hogy téged hibáztat, hogy mondjuk már a te méhed rossz,te nem tudod megtartani a magzatot. Sa os ez van, a pasik nem bírják, ha valami nem úgy sül el ahogy szeretnék, igazából magában szerintem már azon gondolkodik hogy megszabadulna tőled szíve szerint csak nem mer lépni, ezért bunkózik...tedd meg neki ezt a szivességet.
2020. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!