Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi megcsalást és írásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi megcsalást és írásban való flörtölést meg tudnál bocsátani?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 hétben gyanúsan takargatta a telefonját és most le is bukott, hogy egy régebbi kolléganőjével flörtöl messengeren. Volt ott minden, hiányzol, lefeküdnék veled, csók szíves smiley minden. Ráadásul rólam is neki panaszkodott, a csaj meg nyilván állította, hogy jobb lenne... Ezután sírt, rosszul lett ahogy kérdőre vontam. Mondta, hogy mostanában eltávolodtunk kicsit, ami igaz is erre az elmúlt 2-3 hónapra. Kb. 3 hete tart, elvileg soha egy ujjal sem ért hozzá és konkrét cselekedetről nincs is bizonyítékom.

8 éve vagyunk együtt, én szeretem, de mióta ezt megtudtam rosszul vagyok fizikailag is, soha nem gondoltam volna, hogy megteszi ezt velem.

Szakítsak vele vagy ebből még lehet visszaút? Érdemes egyáltalán az időmet vesztegetni még rá? Őszintén nagyon félek, hogy egyedül maradok, de még az is lehet jobb mint a gyomor ideg.



máj. 26. 05:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha ezek után meg tudsz benne bízni és tényleg veled akar lenni, csak akkor lenne érdemes megpróbálni. De általában mikor lebuknak a legtöbben elkezdenek könyörögni, meg bocsánatot kérni és nem sokra rá vagy folytatják titokban vagy szakítanak a párjukkal...
máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Egy kapcsolat bizalom nélkül semmit nem ér. Itt pedig sosem lesz meg ezekután.
máj. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Mit jelent, hogy eltávolodtatok 2-3 hónapra "kicsit" egymástól? Nem volt szex? Akkor ne csodálkozz, ha mást keres.

A volt feleségem a házasságunk alatt társkeresőzött titokban. Meg tudtam bocsátani, de nem felejtettem el a dolgot. Egy hosszú kapcsolatban sok minden előfordulhat. Nem emiatt váltunk el.

máj. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
Egy átlag kapcsolat várható élettartama 7 év.
máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már fölrtől akkor ott motoszkál valami, valaki az agyában és fog lépni is amint konkrét alakalom lesz rá. Kukába a kapcsolatot hiába sok ideje vagytok együtt.
máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, kérdező, jobb egyedül, mint a bizalomhiány és a gyomorídeg.
máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Mert elobb utobb megteszi. Én ugyanabben a helyzetben volt. 2 éve szakitoottunk, azóta is sír, hogy vissza akar kapni.... 🖕Egye meg amit főzött.

máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fajulna el idáig szívecskével és szex témájával, akkor még menthető lenne. Így már nem az és mehet a másikhoz.
máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!