Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nála esélyem? Akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? Akarhat valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már 1 éve kiszemeltem és nagyon sok minenkit lepasszoltam miatta.

De ő ezt nemtudja mert alig ismerjük egymást.


Eddig 2x találkoztam vele úgy hogy társaságba voltunk és nem nagyon tudtunk beszélgetni.:S

Aztán msn-en néha beszélünk de nem mindig kérdez vissza.

Viszont vannak olyan kérdései hogy azt veszem ki belőlük hogy érdeklem.

Mondtam már neki hogy találkozzunk errre csak annyit mondott hogy rengeteg lánnyal kell még találkoznia de majd ha szorít egy kis időt akkor lehet rá számítani.

Az utcán amikor találkozunk (bnőim is mondták) hogy megakad rajtam a szeme.szóval nemtudom hogy akarhat-e valamit a srác vagy mégse.Lehetséges hogy nem mer lépni mert fél ? vagy valami ilyesmi?

Egyébként a haverja akart velem járni és őt is visszautasítottam. És nemtudom hogy most mivan.:S

14/L

17/F


2010. okt. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Most péntek este 12:13 van
2010. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

#############

Mondtam már neki hogy találkozzunk erre csak annyit mondott hogy rengeteg lánnyal kell még találkoznia de majd ha szorít egy kis időt akkor lehet rá számítani.

#############

lol:D

2010. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek épphogy durva célzásnak tűnnek arra, hogy hagyd békén. A haverja sem valószínű, hogy próbálkozott volna nálad, ha a barátját érdekelnéd. Mik azok a kérdések?
2010. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a haverja a mai napig folyton rólam beszél mindenkinek.És járni akar velem.
2010. okt. 29. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A srác vagy a haver?
2010. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a haver :D
2010. nov. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!