Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek több esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek több esélyem van egy lánynál ha aranyosnak tart? (bővebb info lenn)

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok, ismerek a suliból egy 14 éves lányt (és tetszik nekem). Azt mondja, hogy nagyon aranyos vagyok. Suliban minden nap találkozunk, beszélgetünk.

(Bevallani nem merem neki, hogy tetszik nekem)

Az is baj, hogy tudom, hogy van más szerelme.

Szerintetek van egy kis esélyem is nála vagy ne is próbálkozzak?


2011. okt. 26. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtős
2011. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy aranyosnak tart, tehát ha ezt mondta, egyáltalán nem ok arra, hogy esélyed van nála... Volt egy 12 éves fiú, akinek tetszettem, sokat beszéltünk, de egy 14 éves lány nagyobb fiúra vágyik, nagyon ritka, ha fiatalabbakkal jönnek össze. (És ráadásul idösebb korban!) Egyszerüen másra vágyunk, egy 12 éves számunkra még gyerek. Ne rontsd el a kapcsolatotokat ezzel! Ha van más szerelme, akkor meg pláne. De ha tetszik neked egy lány, mindenképp mondd meg neki, hogy tetszik neked, ne legyél nyuszi!:) Jó, hogy megkérdezted.

U.i.: én annak a pasipalántának is azt mondtam, akinek tetszettem, hogy aranyos. Kedveltem, de hogy úgy mondjam, a kisöcsémnek tekintettem öt. Nem akartam félrevezetni azzal, hogy mást mondok.

L/15

2011. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!