Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet nála esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem? Akarhat vmit tőlem?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok és nagyon tetszik egy fiú(18), de a fiúnak van barátnője.Ott lesz érdekes a dolog h szinte minden nap beszélgetünk msn-en , és nem én keresen hanem ő engem... és mindig kamozunk :) 1 suliba is járunk, és én úgy veszem észre h bejövök neki. Szerintetek hogy kéne rátérni a lényegre hogy jól süljön el?
2009. szept. 26. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
vidd ágyra és akkor a srác jól fog elsülni.
2009. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyd békén őket. Ha egy lánynak van barátja otthagyom. Nem fogok ott kotnyeleskedni. Ha bejövök a lánynak, ha nem, mert tudom, hogy nekem is állati szarul esne, ha az én barátnőmet szeretné/próbálná "elcsenni" valaki. Ha majd szakít a barátjával, akkor oké.

Ráadásul annyit, amennyit leírtál, abból nem is feltétlen jön az, hogy szerelmes beléd. Lehet "csak" kedvel.


Sárky

2009. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha szétrobbantod őket,a csajától fogsz kapni hideget-meleget
2009. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is van jó pár ilyen "barátnőm", jelenleg, nem vagyok párkapcsolatban, de csakazért mert valakivel sokat beszélek msn-n, és kamoznuk, meg én keresem a társaságát attól még nem jön be, lehet, hogy veled tud olyanokről beszélgetni amivel a barátnőjével nem tud.
2009. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!