Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsanak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsanak? Nagyon kell nekem a pasija!

Figyelt kérdés

Egy volt osztajtarsamrol van szo, regebb joban voltunk, par ev utan talalkoztunk most es kezdtunk beszelgetni s talalkozgatni. A multheten elmentunk bulizni es ott volt a baratja is. Szoval az tortent h tancoltunk elbeszelgettunk nagyon jol ereztuk magunkat.Kesobb szemeztunk az asztalnal a baratnoje ott volt mellette nem vette eszre.(remlem), Egyszeruen olyan jo volt vele lenni h meg nem ereztem senkivel igy magamot, egy idoben probalt le venni a labamrol csak hat a baratnom, baratnoje ott volt. Hogyan tudom megkapni magamnak a pasijat, vagy legalabb a telefonszamat


Segitenetek ?


2010. okt. 29. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Azért komolyan már, nem véletlen van az iskola, legalább néha-néha be kellene járni! Leginkább nyelvtan órára.
2010. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég nagy szemétség lenne , már bocs.
2010. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
ha te lennél a pasi barátnőjének a helyébe,neked ez hogy esne?ezen kéne elgondolkoznod.
2010. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

elso : koszonom a jo valaszodat



Minden nap csak ra tudok gondolni , nem tudom kiverni a fejembol

2010. okt. 29. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Hátazszar.
2010. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Cicc-micc válasza:

Szar helyzetbe vagy.nekem ugyan ilyesmi csak annyi különbséggel most ment tönkre a kapcsim és szimpik vagyunk egymásnak egy osztálytársammal akinek van bnője.de a csaj jól átbaszta te ez már más tészta és most nem tudja olyan könnyen otthagyni

2010. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy segítünk! Ontjuk magunkból a segítőkészebbnél segítőkészebb válaszokat arra, hogyan tegyél tönkre egy kapcsolatot, mert neked most kell éppen valaki. Miért kell neked kavarni? Miért nem lehet békénhagyni a fiút?

Inkább abban segítünk, hogy tanácsoljuk a nyelvtan órák sűrűbb látogatását, mert súlyos hiányosságok vannak nálad.

2010. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Charlie Manson ***** válasza:
84%

"Az emberek önzők, de épp ez teszi őket emberré."


rád azt hiszem, pontosan illik ez a mondás.

Hagyd békén őket. Ha ők ketten nem egymáshoz valók, az előbb utóbb kiderül. Ha kicsit vársz, lehet lecsaphatsz a fiúra, mikor szabad. De ha mégse, akkor meg keresel valaki mást.


Legrosszabb esetben, megfektet téged egyszer-kétszer, amibe te, hogy megszerezd belemész. Aztán, ha kielégítette veled a kíváncsiságát, meg egyéb vágyait visszamegy a másik csajhoz, az meg tárt karokkal és megbocsátón várja.. írtak már itt ilyesmiről is..

2010. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

figyelj.tudom milyen.most azt hiszed hogy ő az igazi,és hogy mindenféleképpen ő kell neked.de aztán pár hét múlva jön más. és ha megismered,rendesen,lehet hogy már nem is fog annyira tetszeni.... lehet hogy csak azért kell mert nem kaphatod meg.

majd úgyis jön olyan akibe tényleg beleszeretsz és együtt lehettek. más boldogságát ne tedd tönkre,mert hidd el,visszakapod.

2010. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
ezt beszoptad
2010. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!