Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakitsanak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsanak? Nagyon kell nekem a pasija!

Figyelt kérdés

Egy volt osztajtarsamrol van szo, regebb joban voltunk, par ev utan talalkoztunk most es kezdtunk beszelgetni s talalkozgatni. A multheten elmentunk bulizni es ott volt a baratja is. Szoval az tortent h tancoltunk elbeszelgettunk nagyon jol ereztuk magunkat.Kesobb szemeztunk az asztalnal a baratnoje ott volt mellette nem vette eszre.(remlem), Egyszeruen olyan jo volt vele lenni h meg nem ereztem senkivel igy magamot, egy idoben probalt le venni a labamrol csak hat a baratnom, baratnoje ott volt. Hogyan tudom megkapni magamnak a pasijat, vagy legalabb a telefonszamat


Segitenetek ?


2010. okt. 29. 21:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Megéri szétrobbantani őket? Hiszen lehetséges,sőt biztos is,hogyha megszerzed magadnak egy idő után el is dobod. Nem leszel előrébb,sőt. Tönkretenni egy kapcsolatot egyáltalán nem szép dolog. Te mit tennél,ha veled is megtörténne?
2010. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Segítek.

1. Ne kavard a szart.

2. Járj be nyelvtan órára.


Woozie

2010. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Először is a helyesírásra figyelj, ha valaha írnál valamit neki,amúgy meg ha el tudod venni a barátnődtől, akkor tőled is majd így fogja elvenni más. Nem ilyen pasi kell neked...
2010. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem javaslom, hogy valami fondorlattal szétválaszd őket. Ha elérnéd valahogy, és a tied is lenne a srác, nem lennél teljesen boldog, pláne nyugodt, hisz az egész egy csalásra épülne, és mardosna a bűntudat (hacsak nem vagy egy aljas megátalkodott csotkadék). Szóval maximum reménykedhetsz, hogy egyszercsak szakítanak valami belső ok miatt. Akár valami gond lenne köztük, akár amiatt, mert nagyon rádkattan a srác. De jelen pillanatban együtt vannak, ez van és kész. Ha nem titkolod el, hogy tetszik neked, az még nem akkora bűn (lehetőleg ne írásban, ha be akarsz vágódni:)), de ne tegyél lépéseket a szétválasztásukhoz, mert nem éri meg így kib@szni valakivel csak azért, hogy meglegyen a lehetősége egy olyan dolog létrejövésének, ami eleve kiszámíthatatlan, de még csaláson is alapul. Szóval neked most csak türelem kell, jó sok.. Aztán meglehet, régesrég másért leszel oda, mire ők szakítanak.
2010. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

a kedves valaszolokhoz lenne egy kerdesem ? Mit irtam helytelenul ??? Mert azt latom h csak vaszogatok engemet h igy irok meg ugy de senki nem irja le h mit irtam felre. Amugy tudjatok h nem vagyok magyarorszagi magyar hanem mas orszagbol irok de magyarul


Meg mindig varok a sracra, nagyon jol mennek koztuk a dolgok , de a baratnojenek mindig azt mondja h ezzel a tarsasaggal kellene tobbet bulizni.


Amugy megkaptam a hi5on de egy kozos kep sincs felrakva, mind az exeivel van (kepek alatt van irva) s a statusza pedig h "keresem az igazi komoly not az eletemben"


Irjak ra en is ?

2010. nov. 2. 12:06
 16/17 anonim ***** válasza:

1: Nem használsz ékezeteket és itt-ott hiányzik egy-két vessző.

2: "osztajtarsamrol" --> osztálytársamról

(3): s (ezt elnézhetjük gépelési hibának) --> és

4: "h" (8-szor is) --> hogy

(5): "magamot" (ezt is elnézhetjük, tájszólás) --> magamat

6: "le venni" --> levenni, mert az ige előtt van azt igekötő


Mentségedre van, hogy nem vagy magyarországi, de tanulhat az ember a hibáiból.

2010. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

És a lenne egy kérdésem után nem kérdőjel kell, hanem pont, mert az egy kijelentés, hogy kérdésed van, tehát kijelentő mondat.

De ha tudtam volna, hogy külföldi vagy, akkor én nem szóltam volna be. Engem csak az szokott zavarni, ha valaki azért nem ír helyesen, mert primkó, paraszt, és sz@rik is rá. Aki igényes, csak simán nincs hozzá érzéke, esetleg diszlexiás, vagy pedig küldöldi, akkor semmi bajom. Ha ez vígasztal:D

A kérdésedre már válaszoltam. Továbbra is úgy gondolom, a legtöbb amit tehetsz, a passzív várakozás, mármint nem éri meg ármánykodni (és nem is fair), de a pasival ha érezteted, hogy a szimpátia kölcsönös, az még nem bűn. Szóval szerintem írj csak rá meglátjuk mi sül ki:) Haverok is szoktak levelezni, csetelni, ez még önmagában nem hadüzenet.. Atán ha ő is úgy fogja érezni, hogy komolyan érdekődik irántad, még szakíthatnak is emiatt. De az az ő gondja lesz, amiről jó esetben nem te tehetsz majd.

2010. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!