Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 1 hónapja összejöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 1 hónapja összejöttem egy sráccal. Az első héten már etyepetyézni akart. Mondtam h nem, nem akarom elsietni a dolgokat. ( a többi lent. )

Figyelt kérdés
Azt hittem megértette. De amikor együtt vagyunk egyfolytában a mellemet tapizza. Még az emberek előtt is, és egyfolytában a szexszel viccelődik. Rohadt idegesítő. Beszéltem vele erről. és azt mondta befejezi. Mert szeret. és nem akar elveszíteni. De ennek az ígéretnek ellenére. Nem fejezte be, és elegem van. Már azt se tudom mit érzek iránta.
2010. okt. 30. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ez elég kínos lehet neked társaságban...

sztem ilyen 2 eset lehet...

1 vagy még szűz a gyerek és már nagyon akarja

2 vagy régen volt vkivel és nagyon akarja

de igazából mindegy is hogy melyik mert nem tartja tiszteletben a kérésed...

Ülj le vele és beszéld meg vele, hogy ez neked mennyire nem tetszik és hogy álljon le, különben teljesen az ellenkezőjét éri el vele...

2010. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki kerek perec, hogy vagy békén hagy addig, amíg te sem akarod, vagy viszontlátásra. Ha így se fogja fel, akkor hagy a p.icsába. Nem fér meg a gatyájában a hülye.
2010. okt. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele..és azt mondta hogy ,sajnálja,de ő pasi..és megvannak az igényei..és ő ezen nem tud változtatni -.-" Most sztetek akkor???
2010. nov. 4. 10:51
 4/13 Hachibi válasza:
Verje ki ha vannak szükségletei..
2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Perverz a gyerek. Mond meg neki hogyha nemfér el a gatyájában akkor otthagyod a pic_sába, azt mehet az utcasarokra keresgélni. Nemtudom megérteni az ien értelmetlen perverz embereket. Hameg nemszeretnéd elveszíteni akkor, nemtudsz mit tenni. Add meg neki amit akar. Hamég ezutánis rángatja a kangörcs akkor azmár klinikai eset.
2010. nov. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is pasi vagyok mégis tudom magam türtőztetni tudtam 15 évesen is meg tudom 19 évesen is..ez nem mentség...Dobd ki a fszomba..
2010. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindenki amilyet érdemel, ha te KOMOLYAN gondolkozol ezen, akkor bizony megérdemled.


Dobd ki a francba. Izgága kis görcs az alapján, ahogy leírtad.

Bár egyre sikkesebb és divatosabb ilyen šeggnek lenni, ahogy lányoknál/nőknél is az ilyen alakok társaságát keresni.

2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szopd ki a picsháját ne jeee :D
2010. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintm dobd ki ha ten nem teszed meg és ő ennyira karaja akkor úgyi talál vali mást:S
2010. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
OFFOLTATOD ÉS KÉSZ
2010. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!