Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hasonlo helyzetben? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Hasonlo helyzetben? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

A volt barátommal kicsit több mint fél évet voltunk együtt. Utána szakitotunk mert már nem éreztem azt a kapcsolatunkban amit az elején. De amig együtt voltunk teljes szivel és öszintén szeretem öt:).

Szakitásunk ota már eltelt 4honap is. Én azota már együtt vagyok valakivel akit nagyon szeretek és soha nem mondanák le rola:)

Na de viszont tegnap kiderült a volt barátomrol h csak azért volt velem h legyen neki egy barátnöje akivel dicsekedhet h neki van barátnöje és h ne legyen egyedül.:(

Szoval igazábol több mint fél évet elvet az életemböl a hazugságával. ez most nagyon roszul esik nekem ugyan már nem szeretem de ez akor is rosz h csak játszot velem és az érzéseimmel:( Ti mit tenétek hasonlo helyzetbe? Vagy esetleg van olyan aki volt ilyen helyzetben? Ti beszélnétek a volt barátotokal erröl? Vagy job lenne békén hagyni? Mi a véleményetek az ilyen emberekröl? Léci válaszoljatok fontos lene:(

17/L


2010. okt. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
a legjobb lenne, ha a kezedbe vennél egy helyesírási szótárt.
2010. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ezzel nem kell foglalkozni, ez már a mult, elmult, foglalkozz a jelenlegi barátoddal, vele légy boldog, és ne ezen rágodj.
2010. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fél évig boldog voltál vele ,mert nagyon szeretted,akkor nem vett el fél évet az életedből.

Azt pedig sosem tudhatod Ő mit érzett ezalatt a fél éve alatt,és ha Te szakitottál vele ,akkor megeshet csak azért mondta ezt Rólad, hogy azért Neked is rosszul essen már valahogy,ha egyszer neki fáj még....

remélem a lényeget értetted belőle :)

22/L

2010. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez igaz a mult az már a mult csak azért még is zavar ez:S


igen értetem belöle a lényeget:)

2010. okt. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!