Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Nők/Férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Nők/Férfiak! Érdekes problémám van? (lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini a huszas éveim végén járok!

sose volt tul sok szerencsém a nőknél,pedig helyesnek tartottak.Nehezen viselem már a kudarcokat.

Bárhogy próbálkozok már előre érzem hogy semmire sem fogok menni!Már szégyellem is a dolgot!

Nincs kedvem szórakozni se társalogni sem,mert biztos megtetszik egy nő valahol és akkor elkezdem kissé azt hinni,hogy:"na ennek valósznü,hogy bejövök",pedig a vége mindig ugyanaz.

Ennyi évesen már ezt nem viselem könnyen.Ha nem mozdulok ki sehova,akkor pl. egy közösségi oldalon tetszik meg valami.Ott ugyanez a szitu.Irok és semmi válasz.

Egyedül vagyok ezzel vagy vannak még mások is igy?


2010. okt. 30. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nálam is ez a helyzet. Sajnos valszeg csúnya vagy, és minden nő a külsőt nézi. Hozzá kell szoknod, h egyedül maradsz mindig.
2010. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne vagyok csúny!De biztos vannak tőlem szebbek is.
2010. okt. 30. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"minden nő a külsőt nézi"

mert a pasik nem?!


Kérdező, egy jó tanács: mindenki a saját kosarában keresgéjen.

Ha csúnya vagy ne akarj jó nővel járni!

2010. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mondtam már hogy nem vagyok csunya!És igen a saját kosaramba keresgélek.Nem ábrándozok semmiféle cicababákról,se bombanőkről!

Ennél lejjebb nem adhatom,hacsak le nem mondok a nőkről.

2010. okt. 30. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor rossz helyen keresgéltél eddig.

de sajnos egyre több a hülye pic*a is,akik nem komoly kapcsolatra és nem normális férfira vágynak,hanem a rosszfiúkra és az egyéjszakás kalandokra...én ezt veszem mindenhol észre.Lassan elvesznek az értékek:(

Amúgy mellesleg lány vagyok,de hál' istennek nem ebbe a típusban tartozom,de már komolyan kezdem szégyellni női mivoltom,amiket mostanában látok.....

2010. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves 19:29-es

Én nem csak olyan lányokkal próbálkozok,akik csak bulizni

akarnak.Mindenfélével:aki bulizni akar,aki komoly kapcsolatot akar stb.

Már azt sem tudom hogy hol és hogyan és kivel próbálkozzak.

2010. okt. 30. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az érdekes?


Az érdekes az, hogy mindenki nyomja azt a rohad*t iwiwet, májvipet, fécbúkot az emesent és hát az emberi kapcsolatokra nagyon nagy kihatással van. ÉS...Ha megyek busszal, mindegyik lánykának ott van az a nyomorult fülhalgató a fülében és hallgatja az espét, hogy hű de milyen jó szám is ez. Vagy, mennek az utcán mint a homály, mp3_mal a fülükben. Szerinted, hogy beszéljünk velük?????

És a discok? Azt, hogy ugrabugráálnak egy helyen és iszonyatosan undorító zenék mennek melyek igen hangosak, azzal igen nehézkés ismerkedni, semmi romantika nincs a mai fiatalokban...

Mindenki él a maga kis virtuális világában.

Nem csodálom, hogy az emberek elidegenednek, elmagányosodnak. Sőt még az osztályon belűl is ezt érzem, az egyik lány egész nap fécbúkozik, És ro*hadtúl örülök, hogy telora is van íwiwi meg akármi, már személyesen sem kell beszélgetni, csak elég az üzenő falra írni és kész...

Pedig 8 fős a csoport. Biztos vagyok benne, hogy fordítva is ez a helyzet...

A reklámok nyomják a tökéletesség ideálját, a fiatalok meg lenézik már az átlagos dolgokat...

Sajnos nekem sincs barátnőm, pedig próbálkoztam. Most akkor jöjjön a társkereső oldal? Vagy emesen?

Én nem nagyon találok a környezetemben egy normális szórakozó helyet, mert a discók, teljesen átalakítják az ismerkedési lehetőségeket és úgy érzem a normális lányok nem teszik be oda a lábukat..

Vagy soha ne legyen családom? Ne babusgassam a szerelmemet, ha szüksége van rá? Nem adjak neki forró ölelést és csókot, mert nincs kinek? Ne legyen családom és gyermekeim? Ne legyek nagypapa és ne legyenek unokáim?

Na azt már nem, ha szeméélyesen nem is, de virtuális világban lesz boldogság...

Mert ez a jövő! Közben én borzasztó magányos leszek minden igyekezetem ellenére...


Mindenestre azért lesz remélem egy hús vér nő akit szerethetek és elfogad engem, és szeret ő is engem!


Természetesen a dolgot nem szabad egyoldalúan nézni.

2010. nov. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11:01-totál 1-et értek veled!Annyit azért hozzá tennék,hogy akinek "telik"ezekre a dolgokra,20éves pi*ák, anyuci apuci kifizet mindent a seggük alá raknak,majd ha nekik kéne megoldani az életet félre állna a szájuk!!!Az ilyenek meg csak a pénzt,autót nézik,lovéd legyen,a többi mellékes..és igy találhatsz nöt magadnak..kérdés,hogy az ilyenek kellenek-e valakinek:)max.egy numerára:)
2010. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja!és ha van pénzed,nem a lelked számit,vagy hogy jó pasi vagy-e,csak fizess,fizess,imádd,a végén meg jól ráb*szol,mert talál egy "jobbat"
2010. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!