Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja? Vagy csak én bonyolitom tul?

Figyelt kérdés
csak két hetente találkozunk a párommal,és akkor is csak hétvégén.én alig várom,h haza jöjjön,h csakketen legyünk,beszélgessünk,csavarogjunk.csak az a bajom,h most is haza jött,egy napot eggyütt voltunk ugy-ahogy és olyan,mintha megunna.kimegy autot szerelni,haverjaival beszél,stb...én meg bent ucsörgök a szobába és várom,h mikor végez.én nem járok barátnöimmelsehova,csak olyan havonta egyszer és még akkor is sokat mondtam.engem ez nagyon zavar,h nem velem törödik,amugy minden jo volna,tudom,h szeret,de lehet,h csak a megszokásbol van velem?amugy mindent megkapok töle,amire csak vágyok,mindehova elvisz.csak az zavar,h néha nem vesz figyelembe,vagy csak tulságosan lekötöm?
2010. okt. 30. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak külön programokat, egy önálló ember vagy, ne szokjon hozzá, hogy csak ülsz otthon és várod. Vagyis a jelek szerint már hozzászokott, tehát változtass ezen! Járj el többet a barátnőiddel, hidd el, a lelkednek is jót fog tenni és a párod is észreveszi rajtad a pozitív változást és elérheted, hogy újra udvaroljon, teperjen érted egy kicsit.
2010. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen,ez jo ötlet.csak az a baj,h már régebben jártunk,akkor megcsaltam öt és szakitotunk,de egy év után rájöttem,h ö az igazi,és ugymond "vissza hoditotam.és most nem akarom,h nebizon bennem,mert nagyon féltékeny és arra gondolna,h van valakim.
2010. okt. 30. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ha ezek után visszafogadott,akkor nézd már el neki ezt a kis hibát Drága!!!!!
2010. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak az az egy baj hogy egy fiu teljesen sosem bocsajtja meg egy lanynak ha megcsalta. a kapcsolatotoknak mar regen vege. a tuske ott van benne.valahol legbelul. sosem bocsajt meg neked igazan.
2010. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kell a szabadság,és hogy néha egyedül lehessen a gondolataival a hobbijával.Gondolom melózik és ezért nem taliztok ilyen sűrűn.Szerintem hagyd őt kikapcsolódni a haverokkal is,mert ha folyton azt szeretnéd hogy veled legyen akkor egy idő után nyűgnek,és kötelezőnek fogja érezni azt hogy veled lell lennie.Üljetek le és tervezzetek valami közös programot,de aztán mindenki csinálja azt amihez éppen kedve van.Nem szabad egy pasi nyakára sem ráülni.
2010. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szerintem megbocsájtotta,soha nem kényszeritetem arra,h velem legyen,biztos benne lessz a tüske,de akkor is szeressük egymást,ha nem szeretne nem bocsájtott volna meg.
2010. nov. 1. 16:10
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,tudom,h igazad van.csak ö ott is a haverjaival van,ha nekem ö fontosabb mindenél és mindenkinél,akkor én is legyek az.
2010. nov. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!