Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen felidegesítenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen felidegesítenek a barátom körül legyeskedő nőszemélyek, de neki nem mondom mert nem akarok cirkuszt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha mondanám tuti, hogy nem értené és csak vita lenne belőle, meg azt se akarom, hogy féltékeny pics@nak nézzen... Viszont teljesen felbsz, ahogy a lotyók viselkednek az én jelentlétemben is. Nem tölt velük külön időt, csak a munkatársai, vagyis egy épületben dolgozik velük de mikor megyünk hazafele és esetleg én is a kocsiban ülök és őket is eldobja egy ideig úgy tudnak pics@skodni meg nyalizni neki, hogy felforr az agyam. Ő meg persze mosolyog összevissza meg nevetgél velük.

Igazából nincs fő ok, azért is nem mondom ezt neki hogy zavar, nem akarom hogy totál dilisnek nézzen csak borzalmasan féltékeny típus vagyok és a párom sem épp egy csúnyaság. A hölgyenények látszatra is egy ostoba senkik viszont nem rondák.

Valaki segít? Vagy kezeltessem magam, mindenki szerint hülye vagyok?? :(

22L


2011. okt. 29. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Találj egy kevésbé vonzó palit, de olyat akit még szexisnek találsz, de más nő már kevésbé. Akkor nem lesz ilyen bajod. Amúgy meg előbb-utóbb meg fog csalni, bocs hogy ezt mondom, de ha kikezd minden lánnyal és nevetgél velük, akkor csak idő kérdése a dolog. Hiába mondja, hogy nem-nem, de akkor is egyszer jön egy nálad szebb lány akinél bepróbálkozik és akkor engedni fog. Sajnos mi pasik így működünk, vagyis a 90%-unk.
2011. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen beszéljétek meg értelmes,felnőtt emberek módjára.

Az elfojtott frusztráció egyenlő a lassú öngyilkossággal.Ki fogsz készülni idegileg,ha ezt magadban tartod!!

Mellesleg egy jó kapcsolat egyik ismertetője,hogy mindent meg tudnak beszélni a felek.


Egyébként nem vagy hülye,csak nem bízhatsz eléggé önmagadban.

2011. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!