Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mi? Csajok ti szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mi? Csajok ti szoktatok ilyet mondani "csak barátnak"?

Figyelt kérdés

Nah az a lényeg hogy van egy csaj akivel nagyon jóban vagyok és mostanába mikor beszélgetek vele olyanokat mond hogy nem-e megyek vele fürödni meg hogy aludjunk együtt meg most beteg és hogygyógyítsam meg meg hogy aranyos vagyok stb stb...

Szerintetek ezt barátilag mondja és csak viccelődik kicsit vagy télleg benne is lenne amiket mond?

Jah és 17 éves vagyok ő meg 16!

Légyszi segítsetek:D


2010. okt. 30. 21:06
 1/10 vacak92 válasza:
100%
menjél. csináld meg. ha komolyan gondolta kúrva nagy mákod van. ha nem akkor meg mit buktál? :D semmit. azt mondod hogy azt hitted, hogy komolyan gondolja...
2010. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

sztem benne lenne. de egyébként meg következőleg mondd azt, h oksa, megyek, együtt alszunk. aztán meglátod, h mit reagál. neked semmi vesztenivalód nincs, mert ha ő poénra vette, akk te is azt mondod, ha pedig nem vette poénra, akkor együtt fogtok aludni :) de mindenképpen mondd meg neki, h szívesen fürdesz vele meg ilyenek, mert ha nem akarja, akkor is el fog rajta még jobban gondolkozni, és végül akarni fogja :D

remélem érted

21/L

2010. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a visszairással nincs gond veszi a lapot:D
2010. okt. 30. 21:27
 4/10 A kérdező kommentje:
meg ugyanugy kiirja üzenőfalra is amit kb 200-300 ember lát... szóval nemértem lehet hogy télleg komolyan gondolja...
2010. okt. 30. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem komolyan gondolja!!!! És ez nem szégyen!!!
2010. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne kombináld túl, mert bebukod! A lompit minden esetben be kell vágni ilyen jelekre! Vedd úgy, hogy komolyan gondolja, ha meg csak szűzqurváskodik, akkor még mindig mondhatod, hogy tudtad, és csak húztad a fejét.
2010. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
probald ki:-)
2010. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 199303 ***** válasza:
én mondtam egy srácnak nagyon jo barátom volt csak vicnek szántam rá 1hétre öszejötünk:D
2010. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden poénban van vmi igazság. Ha annyira elzárkózna az ilyesmitől, sztem viccből se mondaná. Szal hajrá :)
2010. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyeneket csak akkor mondanék ha szexelni akarnék vele...

19/l

2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!