Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok bármit mondtok, nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Life is beautiful kérdése:

Csajok bármit mondtok, nem a jó külsőre, hanem az önbizalomra buktok, cáfoljatok ha nem így van?

Figyelt kérdés

van suliba egy nagy orrú -bármiféle szemétség nélkül állítom -,csúnya gyerek


és mégis elég jó csajokat tud összeszedni , ami a bunkó személyiségét illeti 10-es skálán kifejezve lazán megüti a 10-es szintet, dehát ez kell a csajoknak..


ezt mindig olyan nevetségesnek tartottam ,hogy haverokkal ,nagyon mindent leszarok stílusban 50 bzmeggel és szót között kommunikálnak egymással, a lányokkal meg , szervus drága, hogy vagy, nagyon szeretlek ,te vagy a legfontosabb nekem... a színjáték magasfoka ami a mai "jópasikat" jellemzi


mit gondoltok? normális hangnemben ha kérhetem :)

18f


2011. okt. 26. 23:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*50 bzmeggel két szó között*
2011. okt. 26. 23:13
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos, hogy a férfinak legyen önbizalma. De ha bunkó, azt nem tűröm.. Csak legyen magabiztos. :)
2011. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó dolog ha van önbizalma, vonzó. :) Tuskókat viszont elküldöm a fenébe.
2011. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szóval úgygondolod, hogy férfi szemmel tudom megállapítani, ki számít vonzónak egy nőnek külsőre. Érdekes..

A normális nőklányok általában nem a külsőt tartják a legfontosabbnak, de fontos. A bunkóságot mindenki elítéli, csak a nagy ember látszatát kelti vele, azért buknak rá mégis. Nagy ember=lenéző=biztos sok pénze meg földje van

Kb ilyen játszódhat le a buksijukban. De van egy olyan érzésem, hogy neked nem másokkal kéne foglalkoznod, hanem a saját történetedet írnod.

2011. okt. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó ha van önbizalma 1 pasinak, de ne legyen bunkó, mellesleg nekem az is fontos, hogy legyen jó dumája, és vicces legyen, én személy szerint nem feltétlenül kinézet alapján döntöm el, hogy teteszik-e valaki
2011. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"A normális nőklányok általában nem a külsőt tartják a legfontosabbnak, de fontos" ..ezért nem értem ,hogy egy számomra szintén nagyképű csaj aki mellesleg feltűnően előnyös külsővel rendelkezik ,miért áll össze egy ilyen bunkóval...írtam is h nem a csajokkal bunkó, hanem átvált csajozó módra és kedves velük


igazad van 3. túl sokat foglalkozom másokkal. egész egyszerűen irritálnak ezek az ellentmondások

2011. okt. 26. 23:24
 7/13 anonim ***** válasza:
Azokra a szerényen visszahúzódó nőkre gondolok, akik nem akarják az osztály legnagyobb partip1csáját játszani, hanem csendesen meghúzódnak és figyelnek. Már ha van ilyen.
2011. okt. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ahogy megfigyeltem eddig csak férfiak állították h a nők a külsőre buknak. Igen, jó ha van önbizalma. Ami nem egyenlő h ismeri és örömmel használja a káromkodások nagykönyvét.
2011. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ha a csajjal kedvesen beszél, akkor vele nem bunkó.. nem? :D

velem már történt olyan, hogy nem is a külsejével, hanem a magabiztosságával vett le pasi a lábamról:DD

2011. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ha ennyire irritál verd be az orrát! Én így látatlanba elkenném a száját.
2011. okt. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!