Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok avagy sorstársaim :D...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok avagy sorstársaim :D Vertél már meg lányt?

Figyelt kérdés
És ha igen miért? :D
2010. okt. 30. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mert ilyen f@szságokat kérdeztek...
2010. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert egy nyomulós kis szépművészeti cserépedény.

És megérdemelte!

2010. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

nem de 1x nyáron közel álltam hozzá

kis ribizli:@

2010. okt. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
aha mert bevoltam tépve...::)))))))))))jól esett
2010. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyszer felpofoztam egyet. és ugyan azt a lányt egyszer úgy bokán rúgtam sportcipőben, hogy az én lában is belefájdult.
2010. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. okt. 30. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszer kénytelen voltam 1 hatalmas pofont leosztani egy lánynak de szerintem más az én helyembe lehet nem csak 1 et adot volna neki!
2010. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nálam fordítva volt, egy idegbeteg ribi felpofozott egy buliban, mert mosolyogva ráköszöntem a barátjára (aki mellesleg az egyik lakótársam volt), a barátja utána bocsánatot kért, és elmondta hogy a lány egy idegbeteg és minden nőre féltékeny. Szerintem egy nő megalázza saját magát ezzel, hogy összeverekszik egy másik lánnyal egy pasi miatt, raádásul egy ilyen hülyeség miatt és teljesen alaptalanul. Utána szakítottak is :D hehe
2010. okt. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szia 22 5 ös válaszoló vagyok hát igy tényleg gáz azért egyí nő igy ne szégyenitse meg magát azért egy sima köszönésre nem igy kéne reagálni .
2010. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lekevertem egy hatalmas pofont a volt osztálytársamnak mikor kijelentette,hogy xy qrvája vagyok..akkor még eléggé indulatos és lobbanékony voltam..de azért jól esett:)
2010. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!