Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok inkább egyedül maradtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok inkább egyedül maradtok, minthogy egy átlagosabb pasival gyertek össze, aki külsőleg nem vonz?

Figyelt kérdés
Persze a személyiségével minden rendben és szimpatikus.

2011. okt. 29. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
csak azért hogy felvágjak, h van pasim azért nem. az egyedüllétnek is meg van a maga szépsége.
2011. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 csokii meov ***** válasza:
szerintem nagyon sokat számít a belső.. de ezt csak te érezheted. =] figyelj próbáldd meg vele ha meg nem működik akkor meg hagydd ezt a kapcsolatot =]
2011. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért elcseszni egy baráti/haveri kapcsolatot, hogy legyen valakim, hülyeség lenne. :D

Másrészt meg nem az emberek külseje/farokmérete/pénze érdekel, hanem hogy milyen a személyiségük. Ha kedvelek valakit, akkor azt úgyis szépnek látom kívül-belül és akkor vonz. :D

2011. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
vagy inkább ágybabújnak az első randin egy jóképű sráccal aki utána dobja őket?
2011. okt. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Mi értelme annak hogy valaki olyannal legyél, aki abszolúte nem mozgat meg szexuálisan? Azért ennyi gerinc legyen már, hogy legalább ilyenekkel nem bąszom át senki fejét.


A fent leírt úriember szerintem a barát kategória.

2011. okt. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes lennék összejönnék olyannal is aki nem az esetem viszont olyanba nem tudnék beleszeretni aki taszít. Sajnálom, de nem tudom legyőzni ez magamban. Azt meg, hogy kinek mi az átlagos azt hagyjuk...


20/l

2011. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy átlagos? A legtöbb férfi átlagos kinézetű, mégis a legtöbbnek van párja. Akkor miért baj ha átlagos. Ha átlagos vagy, akkor átlagos esélyekkel indulsz egy lánynál. De ha megismer és látja benned a szépet a törekvést, az elszántságot stb, hogy életvidám vagy, akkor úgyis beléd fog esni. Nagyon meg fogsz ilyenkor szépülni szemében.
2011. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez a nem az esetem dolog, az azt jelenti, nem ezek a típusú fiúk jönnek be annak a lánynak, de amúgy meg vmilyen szinten tetszik neki. Ez full tuti. Azokkal össze is jönnek a lányok, ha jobban megismerik őket és megtetszik nekik a gondolkodása stb. Viszont ha absz. ronda és taszítja a fickó, akkor nem fognak neki esélyt adni. Még az előbbinek igen.
2011. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Minden lány igennel válaszolna, ha őszinte lenne.
2011. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ha külsőleg neem vonz,akkor veszett ügy. az más kérdés,hogyha beleszeretek rögtön ő lesz a lehető leghelyesebb pasi a világon...
2011. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!