Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj az, h. szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, h. szeretek egyedül bulizni?

Figyelt kérdés

A barátom teljesen ki van akadva, mert milyen dolog az, h. nélküle megyek bulizni:S Merthogy mindenféle emberek piát vesznek nekem, meg ki tudja kikkel táncolok:S Annyira idegesít, meg tök hülyeség ez az egész. Egyrészt idegenektől nem fogadok el piát, mondjuk semmi mást sem a másik meg, h. nyilván mindig ismerősökkel megyek bulizni, akik az ő barátai is, mindenkit ismer, csak szórakozunk, miért baj az, ha velük táncolok?? Ilyenekkel jön, h. biztos mindenki végigtapizott, fogdozzák a s.eggem, meg kellettem magam, ez a legdurvább:S mintha nem ismerne... mintha egy hülye kis 14 éves tinip.icsa lennék:S Őszintén szólva, valahogy jobban érzem magam amikor ő nincs ott, mert így jobban elengedhetem magam, tényleg annyira felszabadító:)) Ha ő ott van, akkor csak vele táncolok, táncolhatok meg stb. Ami persze nem rossz, csak jól esik néha mégjobban elengednem magam, biztos tudjátok hogy értem. Nem csinálok semmi rosszat, maximum csak olyat ami Neki nem tetszik. Meg olyanokat mond, hogy majd jön egy srác, aki velem táncolni akar, de én meg visszautasítom akkor majd el kezd zaklatni a többiek meg akarnak védeni és majd verekedés lesz a vége, meg hogy ő innentől kezdve le is sz.arja, h. mit csinálok, nem szól bele, majd biztos jól szét.k.úrják a p.icsámat:S ezt mondta a barátom nekem a barátnőjének akit elvileg szeret:S azt hittem rosszul hallok:S

Kezd ebből elegem lenni. Van még vki ilyen helyzetben?


2010. okt. 31. 11:48
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja és 20/L
2010. okt. 31. 11:53
 2/22 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan szakíts vele!!!!

Én is voltam ilyen helyzetben,a nővérem is.Soha nem fog megváltozni,csak birtokolni akar és bűntudatot kelteni,hogy már ne is akarj elmenni(ha vele maradsz ez lesz,hidd el:/).Voltam ilyen helyzetben,és nem egy leányálom,szerintem dobd ki azonnal.Először viszont ajánlok egy teljesen nyugodt beszélgetést erről,ha megérti és változtat rajta,akkor sok sikert,de ha csak felkapja a vizet...jobb lesz nélküle

2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a barátodnak igaza van, más csávóval táncolni, nem szép dolog:S
2010. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

"Nem csinálok semmi rosszat, maximum csak olyat ami Neki nem tetszik"


Hát ez erősen xD kategória

2010. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi, h. írtál. Az a helyzet, h. végülis meg lehetne vele beszélni normálisan, higgadtan, és persze meg is fogjuk beszélni, és meg is engedi, h. menjek bárhová, de tudom, h. bántja:S és minden egyes alkalommal amikor majd belejelentem neki, h. na most hétvégén megint megyek akkor nagyon rosszul fog neki esni:S ahová én járok oda meg ő nem fog jönni, neki nem tetszik az a hely, én viszont nem szeretnék onnan elmenni, mert a 20 évem alatt eddig itt éreztem magam a legjobban, fantasztikus volt:)
2010. okt. 31. 11:56
 6/22 A kérdező kommentje:
úgy értem, h. nem csinálok semmi rosszat, h. nem csalom meg természetesen és nem fogdozza senki semmimet:D csak táncolunk de neki már ez sem tetszik
2010. okt. 31. 11:57
 7/22 A kérdező kommentje:
más csávó pedig nem idegen csávó, hanem mindenki közös barátunk, nyilvánvaló h. nem moccannak rám.
2010. okt. 31. 11:58
 8/22 anonim ***** válasza:

"nyilvánvaló h. nem moccannak rám."


jaj de naívak ezek a lányok...

2010. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát ha lehet vele beszélni,akkor rendben:)

Ha meg zavarja,vagy rosszul esik neki,akkor már nem tudsz mit tenni,el kéne hinnie hogy nem akarsz semmi "rosszat csinálni",ez pedig a bizalom,azért menj csak el.

2010. okt. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
melyik részét nem értitek annak, h. BARÁTOK? közös barátok, a barátom haverjairól van szó, nem akármilyen haverokról, régóta ismerem őket, nagyon rendes kedves aranyos fiúk, ők vigyáznak ránk
2010. okt. 31. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!