Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi analfabéta? Mi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi analfabéta? Mi vagyok, ha senkit sem szeretek, nem érdekel senki és a nap 24 órájában egyedül vagyo az álomvilágomban, ahol mindíg elképzelem hogy emberek vesznek körül, és szeretek valakit és engem is szeretnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
WoW?
2010. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

ez azt jelenti,h ideje kilepni a tundermesebol...probalj embereket megismerni,tarsasagba menni. felmenni facebookra,sok szamodra meno embert bejelölni,és figyelni az uzenőfalon,h miként viselkednek ők.......nekem is sokat segitett baratokat szerezni,mikor enis alomvilagban elek.

persze ez attol is fugg,h hany eves vagy.....

hany eves vagy?:D

15l

2010. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Nyiss a világra, különben nem szabadulsz az álomvilágból. Nekem is megvan a saját "álomvilágom" és szerintem még sok embernek. De tudni kell, hol a határ.
2010. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

"probalj embereket megismerni,tarsasagba menni. felmenni facebookra,sok szamodra meno embert bejelölni,és figyelni az uzenőfalon,h miként viselkednek ők.."


Ekkorát már régen kacagtam... :D ×D

2010. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ma 11:57 - Te, Drága Hölgyem, zöldszemű vagy, nem?
2010. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"persze ez attol is fugg,h hany eves vagy.....

hany eves vagy?:D "


16vagyok

2010. dec. 28. 12:02
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok, kérdező. Vannak barátaim, haverjaim, akik sosem hagynának cserben, de ha arra gondolsz, akkor nincs barátom, bár nem vagyok érzelmi analfabéta, de tény, hogy több, mint egy éve egyedül vagyok. Van egy álomvilágom, amibe beleképzelem magam, ami ideig-óráig jó és hasznos, de nem szabad hagyni, hogy ez a magam kis világa átfertőződjön a valódiba, mert akkor jó nagyot fogok zuhanni...Te se hagyd, hanem menj társaságba, bulizz, vagy beszélgess többet a barátaiddal, próbáld meg ne egyedül érezni magad, a szerelem meg majd jön.
2010. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Te, Drága Hölgyem, zöldszemű vagy, nem?"

nem, kék

2010. dec. 28. 12:03
 9/21 anonim ***** válasza:

Én is álomvilágba élek, elképzelem mi leszek felnőtt koromba, hírnevet szerzek, egyetemen megváltozik az uncsi életem, és találok magamnak valakit, persze a valóvilág nem ilyen azért jobb álmodozni, az animék, filmek, játékok világába tartozok:S

Persze még nem adtam fel a való világba se a dolgokat, küzdök de nem lesz jobb, kitudja lehet meg se kellett volna születni, vagy nem ebbe a testbe? :)

Majd lesz valahogy te se add fel azért még van időnk :) f17

2010. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!