Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel miután megvolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel miután megvolt az első csók szakított velem. Nagyon vonzódom hozzá még mindig, vissza szeretném kapni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
még nincs új barátja...meg még mindig barátkozni akar velem. lehet még belőle valami?
2010. okt. 31. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért szakított veled, mert nem élvezte a csókot, erőlködhetsz még ha akarsz, de ha össze is jöttök újra, akkor sem valószínű hogy sokáig fog tartani. Nekem is volt olyan, akivel az első csók után szakítottam, annyira nem volt jó. Ez nem azt jelenti, hogy rosszul csókolsz, hanem hogy nem érez irántad vonzalmat. Erről nem tehetsz, majd lesz olyan is aki fog érezni.
2010. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az a vicces hogy miután meg volta az első utána még akart 100at és mondta hogy nagyon jó ^^ aztán másnap msn en szakított :'(
2010. okt. 31. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet még belőle valami!De milyen lehet az a lány ha már msn-en szakít?Lehet hogy csak szórakozott.:S Minden lehetséges.Kérdezd meg,hogy miért szakított :P
2010. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2010. okt. 31. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:

nem a csókon van a hangsúly, inkább azon, hogy kipróbálta milyen közelebb kerülni hozzád, és úgy érezte, hogy valami nem okés, esetleg tényleg nem vonzódik hozzád annyira, és talán ez lehetett az ok!!!

ha ennek ellenére is vissza akarod kapni, éna helyedben a fordított pszichológiára voksolnék... ;) A lényeg, hogy legyél mindig nagyon férfi mellette, próbálj kicsit kimért lenni ha a közeledben van... nehogy érezze rajtad, hogy még mindig megőrülsz érte!!!!! Ha úgy érzi, már nem kell neked, a büszkesége visszaviszi hozzád!!! ne hívd ne keresd, tegyél egy próbát, szarul nem jöhetsz ki belőle!!! plusz én bosszantanám még olyasmivel is, hogy előtte hívsz fel egy másik lányt és picit (nem durván) flörtölsz vele stb....

2010. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké köszi mindenkinek! nagyon köszi!!! hasznos válaszokxD
2010. okt. 31. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszer csókolóztatok és te máris úgy gondolod, hogy jártatok? Hány éves vagy, 12?
2010. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a legszarabb hogy már annyira hiányzik hogy cigibe folytottam a bánatom :'( pedig csak 13 éves vagyok
2010. okt. 31. 16:52
 9/12 A kérdező kommentje:
1 hónapig jártunk és utánna csókoloztunk utánna meg már szakít is :s
2010. okt. 31. 16:52
 10/12 anonim ***** válasza:

HéyY.te nagyon beleélted magad az egészbe!Hidd el,ő nem az egyetlen lány!És még csak 13 éves vagy :)

NE vedd ezt annyira komolyan.13évesen szórakozni kell :D és nem szomorkodni,összetörni valaki miatt!Arra még van idő!Fel a fejjel,én szorítok neked :)

2010. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!