Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell mondani a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell mondani a barátomnak, ha most vagyunk 1 hónaposok? Ez életem első kapcsolata, szóval nem tudom. Csak annyit, hogy boldog 1 hónapos fordulót, vagy hogy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

1 hónap? szerintem én lány létemre nem mondtam semmit egy hónap után :D

Majd negyed évnél mondtam egy mondatot,és fél évnél is egy mondatot :D

Az éves forduló az már más :D

2010. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmit. A fiúkat nem érdekli az ilyen kis dolgok. Ennyi erővel az egyhetes fordulótokra is gondolhattál volna.

Jobb ha te sem foglalkozol ilyenekkel.

2010. nov. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem pl érdekel :D és fiú vok.
2010. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Te nem fiú vagy, hanem búza.


Az egyperces fordulót nem ünnepeltétek meg?

2010. nov. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne mondj semmit. szerintem o nem is emlekszik ra...
2010. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 martonistifler ***** válasza:
attól hogy valamelyik fiú gondol rá még nem búza. én is gondolok rá. nekem számítanak az ilyen kis apróságok. de én nem mondtam semmit a bnőmnek, elvittem cukrászdába. ne szavakkal fejezd ki magad a szokottnál is többet foglalkozz vele, csak vele legyél aznap stb. kellenek ilyen napok. de igazából akkor lesz ezeknek jelentősége amikor évet tudsz utána mondani (negyed fél, 1, 2, stb...)
2010. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a barátomtól várnám, hogy mondjon valamit:) Ne te irányíts ebben.

19/l

2010. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!