Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 1 éve és 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt és o dolgozott külfoldon, de most itthon dolgozik. Mondta h mennyünk ki külfoldre dolgozni. Mit csináljak? Bov. Lent

Figyelt kérdés

Az a baj h anyukám meghalt 3 éve.Apummal meg bátyámmal élek.

Barátom kint dolgozott külfoldon,mikor még nem ismertük egymást.Mióta együtt vagyunk azóta itthon dolgozik,de mondta h mennyünk ki együtt,de félek itt hagyni tesómat meg apum.Ki csinálja meg házimunkát.Mindig én csinálom.

Pedig elgondolkodtam h jo lenne.Uj hely,tapasztalatok stb..

Barátom mondta h o nem akar kimenni nélkülem.Volt mikor kint volt Németországban én meg itthon voltam és akkor is olyan rossz volt.Nem tudom mit csináljak.

Tanács??


2010. nov. 1. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj, menj, menj

Istenem nekem mondana ilyet, már itt se lennék.

2010. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Timi: ) ***** válasza:
Nehéz választani család és barát között.Én a helyedben otthon maradnék,mert hiába mennél ki az eszed" itthon járna,hogy apukádék megvannak e nélküled.Később is lesz majd biztosan lehetőséged kimenni,szerintem maradj,én maradnék...
2010. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért később is itt kellene hagyni a családját. Akkor meg nem mindegy? Menjen most, most van rá lehetősége.
2010. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

menj!

egy próbát meg ér,ha nem működik akkor hazajöttök.

2010. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

szerintem is menj ki.

az apu,bátyó annyira nem töketlenek..

ha már állig ér a mosatlan és a por akkor bizony kifognak takarítani.. csak most amíg itt vagy addig mért mozduljanak meg?:):)

főzni meg mindenki tud:) csak akarni kell.


én mondjuk nem szívesen hagynám el a hazám.. de ha a párommal mennék ki akkor könnyebb a döntés, de akkor sem örökre csak kis időre.

tudod.. itt akármilyen szar is.. de itt, otthon vagy:)

2010. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tesónak mondtam h kimennénk mondta h mennyek.23 éves vagyok szinte nem is voltam sehol család nélkül 2 hétnél tovább.vonz az ismeretlen uj hely,menni ide oda ha ugy adódna.félek h ez miatt roszra fordul a kapcsolatunk h most mennyek v ne!!Nem tudom mit csináljak,sztem a barátom nem birja ki itthon sokáig.Nagyon menne!!
2010. nov. 1. 15:37
 7/7 anonim ***** válasza:
23 éves vagy tehát a bátyád és az édesapád is felnőtt emberek!Hidd el,boldogulnának nélküled ha arról van szó.Itt egy nagy lehetőség,a te szíved is odahúz egy kicsit,hát akkor menj ki vele.Egyszer úgyis önálló életet fogsz élni,férj,gyerekek,a saját családod.És mindez lehet hogy nincs is olyan nagyon messze. A testvéred is azt mondta menj ki nyugodtan,hát akkor hallgass rá.
2010. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!