Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit csinálaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csinálaj mert már a barátommal 4 honapja együtt vagyunk, de én már nem szeretem. De nem akkarom ott hagyni mert nagyon össze törne. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgy is vége lesz, mert a jelenlegi szánalom undorba, és gyűlöletbe megy majd át. Szakíts vele most, később csak rosszabb lesz.
2011. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DakotaDamon ***** válasza:
Pont ma este olvastam, hogy ez megállapított tény: a vonzalom maximum 4 hónapig tart. Ha 4 hónapon túl is együtt vagytok, akkor az már tényleg szeretet lehet. Nos, ebből is, meg amúgy is, én úgy látom, ez nálatok csak vonzalom volt. Ha nem akarsz érte küzdeni, akkor szakítsatok.
2011. okt. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 22. 18:16
 4/13 seesee ***** válasza:
55%

Én is voltam így...

Nagyon nehéz volt, azt mondtam neki a szakítás alkalmával, hogy továbbra is az élete része leszek, csak más szerepben! Ott leszek ez után is, de mint a barátja, nem pedig a barátnője. Ez jó "duma", és el lehet vele állítani a könnyeit (mert azok lesznek...). Öleld meg, és mondd neki, hogy szereted, de már másképp.

Erre nem fog tudni nagyon mit mondani!

Remélem, hogy tudtam segíteni!

s

2011. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsóó :) Ez a szöveg tetszik, és én is igy tennék, csak nekem ez kevés lenne 4 év után :( és én sem tudok ám mit tenni :(
2011. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13 év után se könnyű,talán 4 hónap után még meg lehet birkózni vele:)))

felesleges húzni az időt,rövid az élet

ha össze szeded magad,neki is esélyt adsz egy boldogabb kapcsolatra,majd túl lesz rajta

2011. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Saját tapasztalat: ne húzd az időt mert csak rosszabb lesz. Ne maradj vele azért, mert esetleg sajnálod vagy ilyesmi. Ha nem szereted az a legjobb ha szakítasz vele, mert ha vele maradsz, olyan mintha végig hazudnál neki :S Csak rosszabb.... :/
2011. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 seesee ***** válasza:
22:13! Én ezt 2 év után mondtam meg így... szóval, ha nem érzed már jól magadat a jelenlegi kapcsolatban, és esély sincs rá, hogy rendeződjön, akkor tedd meg te is!
2011. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5 év után mondták ezt nekem legyen vége és itt vagyok túléltem F/24
2011. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben voltam 2 hete. A barátommal 4 hónap után szakítottam. Nem akartam vele sajnálatból lenni. Szeretem, de már máshogyan. Ő azóta is próbálkozik, nem adja fel, holott elmodtam neki mindet, hogyan érzek, de remél. Én már feladtam. Erősnek kell lenned, nem lesz könnyű. De minél tovább húzod, annál rosszabb lesz. És magát fogja hibáztatni. Kitartás... Én nagyon yzenvedek. És a volt barátom ezerszer jobban.
2011. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!