Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki az ex-ével az idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki az ex-ével az idő múlásával (sok időre gondolok . Nem 1-2 hónapra ) újra összejött? Ha igen mesélnétek nekem hogy tudtatok újra egymásra találni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az idő számít.
2010. nov. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szakítottunk...sokára megbeszéltük, hogy találkozunk (én tudtam hogy ő újra járni akar velem) beszélgettünk csak, esélytelennek találtam mindent. egyszer csak lekapott és azt monda: nagyon szeretlek :$ annyira jó volt :\ még mindig hiányzik :\
2010. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan írsz, kérdező? Megmondod nekem? (:
2010. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Még általános iskolában "jártunk", 8.-ban, de igazából semmi sem történt köztünk, még csók sem, akkoriban az volt a járás, hogy minden nap találkoztunk és beszélgettünk...:D Nem úgy, mint a mai 14 éveseknél...


Azután megszakadt a kapcsolat, és 17 éves voltam, mikor "divatba jöttek" ezek a közösségi oldalak, és megtaláltuk egymást. Számot cseréltünk, és sok-sok éjszakán keresztül beszélgettünk telefonon, azután találkoztunk is. Végülis tőle veszítettem el a szüzességem, és 1 évig voltunk együtt.


Azóta már 22 vagyok, és rájöttem, hogy semmi értelme az exekkel újra felmelegíteni a kapcsolatot...:D

2010. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 év után... de ez nagyon bonyolult jaaj :D de ma is együtt vagyunk, rengeteget veszekszünk, és nem vagyunk képesek megváltozni.. pedig szeretjük egymást. nagyonis.


amugy semmi nem jó felmelegítve.. semmi sem lesz olyan mint régen.. :/ pedig azt hisszük bután és naivan h majd megváltozik. :S nem véletlen az, ha vminek egyszer véget kellett érnie. el kéne fogadnunk..

csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve... :(


ÁLTALÁBAN. (tisztelet a kivételeknek :) )

2010. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, rossz tapasztalatok? Elkeseredett válasz. Ne általánosíts.
2010. nov. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bekell vallani hogy az emberek változnak

Nem hinném hogy később is ugyanúgy állnának a dolgokhoz

2010. nov. 2. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
És az rossz, ha nem úgy állnak a dolgokhoz? Egy jó kapcsolat működni fog később is, ha akarjuk. Főleg, ha van valami, ami életben tartja azt a kis nyavaját, amitől még mindig akarod a másikat. Ha újrakezdődik az egész, a makacsságot és a fene mód büszkeséget kicsit lentebb kell adni. A másikkal kell törődni, le kell vetni az önsajnálatot és a magyarázkodást, és tényleg a másikra fókuszálni. Sok ember esik abba a hibába, hogy azt hiszi, hogy békülés után újra előjönnek a régi nevetések, a boldogság, de nem sokat tesz érte, pontosabban szerinte "mindent". Kb. ezek az emberek találták ki azt a mondást, hogy "semmi sem jó felmelegítve". Ők pedig vannak egy páran.
2010. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!